عصر دانشجو

سوگند به عصر که انسانها همه در زیانند، مگر کسانی که ایمان آورده و اعمال صالح انجام داده ‏اند، و یکدیگر را به حق سفارش کرده و یکدیگر را به شکیبایی و استقامت توصیه نموده ‏اند
این همایش با حضور دکتر برزگر مشاور اقتصادی استاندار و رییس حزب ندای ایرانیان شاخه گلستان ،دکتر غفاری مدیر کل امور بانوان استان گلستان،دکتر مسعودی سرپرست محترم دانشگاه فرهنگیان استان،دکتر ثنایی سرپرست پردیس آیت الله خامنه ای گرگان و جمعی از اساتید محترم و دانشجویان عزیز برگزار شد.

دکتر شیخ الاسلامی حمایت خوبی از فعالیت های تشکل های دانشجویی بخصوص تشکل های فرهنگی دارند و این امر باعث شده است که تشکل های فرهنگی در مشهد رشد بسیاری داشته باشند.

مجمع تشکل های دانشجویی اصلاح طلب استان خوزستان با همکاری 12 تشکل دانشجویی فعالیت خود را آغاز نمود.


وزیر اطلاعات گفت: حفظ شاٌن و حرمت انسان ها از تاکیدات  دین اسلام است و علاوه بر  آن  احترام به کرامت انسانی ، ارامش جامعه را در پی دارد  از این رو  در دانشگاه ها نیز آنچه که پیش از هر چیزی برای حفظ امنیّت و آرامش لازم است حفظ کرامت و شخصیّت  دانشجویان و تمام تشکل های دانشجویی است.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم گفت: همه ارکان دانشگاه از جمله مدیران و تشکل های دانشجویی باید پایبند به رعایت قوانین باشند و قانون را بر سلیقه های شخصی خود ترجیح دهند.

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه بجنورد از ارائه درخواست این انجمن برای انجام سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه بجنورد خبر داد.

یک عضو کمیته ی حقیقت یاب اتحادیه ی انجمن های اسلامی دانشجویان پیرو خط امام درباره ی اطلاعیه ی این کمیته که لغو عضویت انجمن اسلامی علوم پزشکی شیراز را ضروری اعلام کرده بود، ضمن ارائه ی توضیحاتی تفصیلی و طرح ادعاهایی، تاکید کرد: با خروجی و برایند کمیته ی تحقیق مخالفت کرده و خروجی این کمیته را فاقد اعتبار می دانم.

محمدرضا عارف صبح امروز در نشست سراسری شورای نمایندگان انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها اظهار کرد: مهمترین دستاورد اصلاحات در سال ۹۴ ، تشکیل شورای عالی سیاست‌گذاری و رسیدن به یک ائتلاف فراگیر بود. ما هیچ‌گاه دنبال سهم‌خواهی نبودیم و توانستیم به آرزوی وحدت دست یابیم.

معاون فرهنگی وزیر علوم با تاکید بر حمایت از برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی گفت: ما از تشکل‌های دانشجویی که کرسی‌های آزاداندیشی را برگزار می‌کنند، حمایت خواهیم کرد.

يوسف اباذري: طفوليتي در ما ايرانيان است كه آرزو مي كنم بازار آزاد آن را درمان كند
صفحه1 از13