asrdaneshjoo.ir

سرخط خبرها |
تاریخ انتشار : ۰۳:۳۸ - ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 05
کد خبر : ۲۰۳۴
مراسم روز دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی ارومیه
این فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: امروزه مشکل اصلی کشور فسادهای مختلف همانند دور زدن قانون عدم گردش آزاد اطلاعات و عدم اجرای صحیح قانون می باشد، در عصر ارتباطات هیچ‌کس نمی‌تواند از چشم نظاره‌گر دانشجو پنهان بماند.

شهربانو امانی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در مراسم بزرگداشت روز دانشجو که در آمفی تئاتر دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه ارومیه توسط انجمن اسلامی دانشجویان این دانشگاه برگزار شد با انتقاد از سیاست‌های دولت قبل در برخورد و مواجه با دانشجویان گفت: زخمی که در طول هشت سال دولت نهم و دهم بر پیکر جنبش دانشجویی وارد شده است، هنوز التیام نیافته است.

وی افزود: اگر خون سه شهید دانشجو نبود و اگر ذات استبداد و استکبارستیز دانشجو نبود امروز روز دانشجو نبود.

این فعال سیاسی اصلاح طلب ضمن دعوت دانشجویان برای اصلاح مشکلات کشور افزود: امروزه مشکل اصلی کشور فسادهای مختلف همانند دور زدن قانون عدم گردش آزاد اطلاعات و عدم اجرای صحیح قانون می باشد، در عصر ارتباطات هیچ‌کس نمی‌تواند از چشم نظاره‌گر دانشجو پنهان بماند.

عضو شورای شهر تهران ادامه داد: پسران و دختران سرزمین ایران باید برای مقابله با فساد مبارزه کنند و راهی را که شروع کرده‌اند ثابت قدم و استوار باشند.

وی گفت: عدم اجرای قانون در کشور فساد اداری را بوجود می‌آورد و برای اینکه دچار این آسیب نشویم باید همه امور را بر مدار قانون برگردانیم.

منبع: ایلنا
ارسال نظر
پیشنهاد عصر دانشجو
گزارش تصویری