asrdaneshjoo.ir

تاریخ انتشار : ۲۲:۵۸ - ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 07
کد خبر : ۲۰۸۹
دانشگاه صنعتی ارومیه یک ظرفیت مهم برای ارومیه است متاسفانه با مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم می کند، طبیعتا علت بسیاری از این مشکلات نیز به مدیریت دانشگاه صنعتی ارومیه باز می گردد.


بهادری در خصوص بازدیدهایی که از دانشگاه صنعتی ارومیه داشته اظهار داشت: این دانشگاه که یک ظرفیت مهم برای ارومیه است متاسفانه با مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم می کند که طبیعتا علت بسیاری از این مشکلات نیز به مدیریت دانشگاه صنعتی ارومیه باز می گردد، مدیریتی که در طی ۱۳ سال در این دانشگاه سبب انباشته شدن انبوهی از مشکلات در این دانشگاه شده است.


وی با اشاره به اینکه مشکلات دانشگاه صنعتی ارومیه اضافه بر سازمان بوده افزود: این دانشگاه و دانشجویانش از مسائل رفاهی و دانشجویی فراوانی درگیر هستند که به یک معظل در این دانشگاه مبدل شده است و نیاز است که با کمک و چاره اندیشی درصدد حل این مشکلات باشیم.


نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در خصوص ارتباط دانشگاه و صنعت ابراز داشت: رابطه مستقیم و غیر قابل کتمانی بین این دو وجود دارد و مادامی که به این ارتباط توجه نگردد هر دو دچار مشکل و رکود خواهندشد،رابطه صنعت و دانشگاه درونی است اما متاسفانه در کشور ما اکثرا با صنایع ارتباط ندارند و همین سبب ایجاد مشکل برای هر دو شده است.

ارسال نظر
پیشنهاد عصر دانشجو
در نشست «تحکیم وحدت؛ از ظهور تا افول» بیان شد؛

سلیمانی: آقای خاتمی از ادبیات لاییک زیر آرم انجمن اسلامی شکایت داشت/ سیاسی راد: علت افول تحکیم، به بن بست رسیدن اصلاحات بود/ باقری: تحکیم برای مجلس دوم و سوم لیست داد تا بار فقدان تحزب در جامعه را به دوش بکشد

نشست دفتر تحکیم وحدت، از ظهور تا افول به همت انجمن اندیشه و قلم در مجتمع فرهنگی الرحمن با حضور داود سلیمانی، علی باقری و علیرضا سیاسی راد، از اعضای ادوار تحکیم وحدت برگزار شد.
گزارش تصویری
گفت وگو