asrdaneshjoo.ir

سرخط خبرها |
تاریخ انتشار : ۱۶:۳۴ - ۰۵ دی ۱۳۹۶ - 2017 December 26
کد خبر : ۲۲۷۶
بیش از ۸۰۰ فعال دانشجویی بیانیه‌ای تحلیلی درباره موضوع فلسطین و در محکومیت رژیم صهیونیستی و سلطه‌جویی‌های دولت آمریکا صادر کردند.
متن این بیانیه به شرح زیر می باشد:

أُذِنَ لِلَّذِینَ یُقَاتَلُونَ بِأَنَّهُمْ ظُلِمُوا وَإِنَّ اللَّهَ عَلَى نَصْرِهِمْ لَقَدِیرٌ [حج/ ۳۹]

به آن‌ها که جنگ بر آنان تحمیل شده اجازه جهاد داده شده است، چراکه مورد ستم قرار گرفته‌اند و خدا قادر بر نصرت آن‌ها است.

مسئلهٔ فلسطین، مسئلهٔ دیروز و امروز نیست. بیش از ۷۰ سال از اشغال آرام فلسطین می‌گذرد و سال‌هاست که مردم فلسطین برای احقاق حقوق اولیهٔ خود با دستان خالی می‌جنگند و مقاومت می‌کنند. در این میان، علی‌رغم تمام ادعاهای «حقوق‌بشری»، نه تنها دولت-ملت‌های مختلف در راستای کمک به بازپس‌گیری این کشور کار موثری نکرده‌اند که روز به روز، هجوم به حریم مردم فلسطین بیشتر هم می‌شود. در طی سالیان گذشته، اتفاقا درست در زمان سکوت رسانه‌ها، شهرک‌سازی‌های مستمر اسرائیل تدوام یافته و با اجرای برنامهٔ احداث مناطق یهودی‌نشین در سرزمین‌های اشغالی، بازپس‌گیری سرزمین‌های غصب‌شده به رویایی دست‌نیافتنی تبدیل شده است. تصمیم جدید رئیس جمهور آمریکا برای انتخاب بیت‌المقدس به عنوان پایتخت جدید اسرائیل نیز چیزی جز همین پیش‌روی آرام نیست و تنها گوشه‌ای کوچک از این فرآیند را برملا می‌سازد.

استعمار و استبداد، مفاهیمی متعلق به تاریخ نیستند. در کنار ما این مفاهیم روز به روز در شکل جدیدی ساخته و پرداخته و بارتولید می‌شوند و سنگ‌های جنبش مقاومت فلسطین، تنها نمادی است که اکنون برای مبارزه با این پدیده‌ها برای ما باقی مانده است. روز به روز خبرهای مختلفی از دستگیری و شهادت جوانان در فلسطین شنیده می‌شود که تنها جرمشان، ایستادگی در برابر زورگویانی است که به صورت روزمره، خواهان حذف، طرد و انکارخانه‌شان هستند.

نمی‌توان معترض ظلم و بی‌عدالتی شد و از ستمی که در حق مردم فلسطین می‌شود با بی‌تفاوتی گذشت، مبارزه با اسرائیل و دفاع از آرمان فلسطین با مبارزات رهایی‌بخش مردم ایران در برابر استبداد و استعمار در برهه‌های مختلف همراه بوده است، چراکه دفاع از فلسطین یعنی دفاع از کرامت انسانی و اعلام همبستگی با مستضعفین جهان. مبارزه مردم فلسطین با مبارزه ملت ما و همه مسلمانان جهان در پیوند است، آرمان فلسطین می‌تواند وحدت‌بخش تمام مسلمانان جهان باشد، وحدتی در عین پذیرش تمام تفاوت‌ها و تحمل دیدگاه‌های مختلف.

اما سال‌هاست که مسئلهٔ فلسطین، تبدیل به بازی‌های جناحی و کسب منافع برای کشورهایی شده است که از این جدال به نفع خود سود می‌برند. کسی به مردمی فکر نمی‌کند که هر روز برای به دست آوردن حریم خود در خیابان‌ها فریاد می‌زنند. چراکه فریاد آن‌ها آنقدر برای همگان عادی شده است که انگار هیچ وقت صدایی نشنیده‌اند. فلسطین برای بسیاری از دولت‌ها تنها به دستاویزی تبدیل شده است که از قِبل آن بخواهند با اعمال نمایشی و تبلیغاتی و طرح ادعاهایی که تنها مصرف داخلی دارند، سیاست‌های خود را موجه جلوه دهند. از طرفی مذاکرات بی‌نتیجهٔ غربیان برای حل مسئلهٔ فلسطین تنها شبیه به یک بازی بی‌پایان و یک نمایش بزرگ است، نمایشی که پردهٔ آخرش توسط کارگردانانی در سایه هدایت می‌شود. به همین خاطر است که فلسطین تنهاست.

فلسطین آنقدر تنهاست که بسیاری علی‌رغم اینکه از عکس‌های شهدای فلسطینی متاثر می‌شوند و صدای فریاد و شعارهای زنان و مردان در خیابان‌های بیت‌المقدس دلشان را به درد می‌آورد، اما ساکت و نظاره‌گرند تا مبادا کنش آن‌ها منجر به برچسب‌های مختلف شود. به همین خاطر باید انگشت تقصیر را به سمت کنشگران سیاسی و اجتماعی این چند دهه نیز گرفت که سال‌ها در مقاطع مختلف به جای تلاش برای مبارزه در راستای آرمان‌های فلسطین، اجازه داده‌اند تا مفاهیم عدالت و مقاومت، تنها متعلق به جریاناتی خاص شود؛ جریاناتی که علی‌رغم برخورداری از سلطهٔ رسانه‌ای، در سالیان گذشته نتوانسته‌اند گفتمان خودشان را در این باره گسترش دهند، چراکه نه حرفی برای گفتن دارند و نه مفاهیمی برای اشاعه دادن و نتیجهٔ این انحصار گفتمانی و رسانه‌ای، امروز در بی‌اطلاعی و بی‌تفاوتی بسیاری از مردم بارز شده است. اما تا کی باید در برابر این ظلم سکوت کرد؟ تا کی باید به بهانهٔ اجتناب از بهره‌برداری‌های سیاسی عده‌ای خاص، روش و منش مدنظر خود را علنا اعلام نکنیم و اصول اولیهٔ خود را فراموش کرده و میدان را خالی کنیم؟

روشنفکران و آزادی‌خواهان، در تمام دنیا یک صدا آمریکا را به دلیل عملکردهای سلطه‌جویانه‌اش محکوم می‌کنند و اسرائیل را تنها یک رژیم اشغال‌گر می‌دانند که روز به روز به پیشروی‌هایش ادامه می‌دهد. در روزهای گذشته، فرمان رئیس‌جمهور آمریکا بار دیگر مردان و زنان در کشورهای مختلف را به خیابان‌ها کشانده تا عرصهٔ عمومی را به صحنه‌ای برای تظاهرات ظلم‌ستیزانه علیه سیاست‌های سلطه‌جویانه آمریکا و اسرائیل بدل کنند اما جای تعجب و همزمان جای نگرانی است که در ایران شاهد هیچ تظاهرات خود‌جوش و مستقل مردمی نبودیم. جامعهٔ مدنی ایران در حالی ساکت و نظاره‌گر وقایع را دنبال می‌کند که انتظار می‌رفت صدای مستقلی را در قبال آرمان فلسطین بلند کند؛ صدایی که خارج از منطق قدرت به دنبال قیقت ماجراست.

جنبشهای اجتماعی اگر تنها یک کارکرد هم داشته باشند، آن اتحاد هرچه بیشتر تمام دغدغهمندان جهان و مقاومت جمعی در برابر مستعمران و مستبدان و اشغالگران است. به همین خاطر فعالین و کنشگران باید تمام تلاششان را بکنند تا هرچه بیشتر بتوانند از ابزارهای خود برای خلق این همدلی و اتحاد، استفاده کرده و صدای این اتحاد را بتوانند به گوش جهانیان برسانند.

خارج از جنبش دانشجویی سخت می‌توان گروهی را سراغ گرفت که بتواند از موضعی اصولی وضعیت موجود را نقد کند؛ موضعی اصولی که مسئله را نه با به کار بردن منطق هزینه- فایدهٔ مداخلات بین‌المللی، بلکه با تاکید بر حق مبارزه و سیاست مردمی به شکل حضور تنانهٔ مردم فلسطین در عرصهٔ عمومی، به مخالفت با جنگ و ناامنی بپردازد. موضعی که نشان دهد هیچ کشوری حق و صلاحیت آن را ندارد که ساختاری را به زور به کشوری دیگر تحمیل و نقش قاضی بین‌المللی را بازی کند.

باید تاکید کنیم حتی از دید منافع ملی نیز «خاورمیانه مسئلهٔ ماست». وضعیت آشفتهٔ خاورمیانه باید پیش روی چشم هر کنشگر سیاسی باشد. باید با دید تاریخی به مقابله با رویکردهای سیاست‌زدوده و بی‌طرفانه‌ای که این روز‌ها سکهٔ رایج شده‌اند برخاست؛ تاریخ خاورمیانه از کودتا علیه مصدق تا حمایت از صدام علیه کرد‌ها، از ایجاد جنگ و ناامنی در منطقه از سوریه و لیبی و یمن گرفته تا حمایت از اسرائیل همگی مسئلهٔ ما نیز هستند. ما فعالان دانشجویی همراه با گفتمان عدالت‌طلبانه و آزادی‌خواهانهٔ جنبش‌های جهانی، هرچه بلند‌تر این مهم را فریاد می‌زنیم که نمی‌شود برای آزادی و عدالت در جامعهٔ خود تلاش کرد، اما در برابر ظلم و ظالم در گوشه‌ای از خاورمیانه سکوت کرد. ما معتقدیم باید با تاکید بر اصول و بازگشت به ایده‌های اصیل جنبش دانشجویی، راه را دوباره ساخت و نگذاشت که آرمان فلسطین تنها در دستان جریاناتی خاص محدود شود.

ما فعالان دانشجویی باید به شکلی نمادین مرزهای بین کشور‌ها را به مثابهٔ نمود اعمال قدرت دولت‌ها از بین برده و با طرد منطق یک بام و دو هوا و سراپا متناقض «مسئلهٔ ما نیست» بر همبستگی با تمام جنبش‌های مقاومتی و مردمی تاکید کنیم. چراکه مسئلهٔ فلسطین اگر راه‌حلی داشته باشد، آن راه‌حل تنها و تنها از رهگذر مقاومت مردمی فلسطینیان و حمایت قاطع ما از این جریانات مردمی میسر خواهد بود.

 اسامی دانشجویان امضا کننده به شرح زیر می باشد:

حوزه فعالیتی دانشگاه مقطع رشته نام خانوادگی نام
عضو انجمن فرهنگ و تمدن اسلامی نوشیروانی بابل کارشناسی کامپیوتر ابراهیم نژاد فرزام
عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان - سردبیر نشریه ارغوان خواجه نصیرالدین طوسی کارشناسی برق ابوئی مهریزی فرزانه
دبیر کانون کارآفرینی - مسئول کانون مهدویت بیرجند کارشناسی مهندسی نرم افزار احدی شهری رضا
خوارزمی کارشناسی ارشد پژوهشگری اجتماعی احراری احسان
دبیر سابق انجمن اسلامی دانشجویان نواندیش دانشکده ریاضی - عضو هیئت تحریریه نشریه سلام فردوسی مشهد کارشناسی ریاضی احمدزاده طناز
عضو انجمن اسلامی دانشجویان علوم پزشکی بیرجند پزشکی پزشکی احمدزاده حمیدرضا
عضو انجمن اسلامی دانشجویان تبریز کارشناسی اقتصاد احمدعلیتبار غزاله
مدیرمسئول نشریه سلام نو تهران کارشناسی ارشد کامپیوتر احمدی محمدحسن
عضو انجمن اسلامی دانشجویان ترقی خواه امیرکبیر کارشناسی عمران احمدی محمدامین
علم و فرهنگ کارشناسی نرم افزار احمدی محمدمهدی
عضو انجمن اسلامی دانشجویان شریف کارشناسی ارشد برق احمدی علی
عضو انجمن فرهنگ و سیاست زنجان کارشناسی برق احمدی محمدمصطفی
شورای مرکزی انجمن اسلامی آرمان دانشجویان علم و صنعت کارشناسی مهندسی صنایع احمدی حسین
عضو انجمن اسلامی دانشجویان کاشان کارشناسی معدن احمدی فرد محمدرضا
عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی آرمان دانشجویان علم و صنعت کارشناسی کامپیوتر اخباری امیرپارسا
سردبیر نشریه دانشجویی تسلا - نایب رئیس انجمن علمی فیزیک علوم و تحقیقات کارشناسی ارشد فیزیک اتمی و مولکولی ادیب امینی شقایق
گیلان زیست شناسی دریا ادیب زاده فائزه
عضو انجمن فرهنگ و سیاست زنجان کارشناسی حقوق ارجی نوا
علامه طباطبایی کارشناسی روزنامه نگاری اسبقی غزل
عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان آزاداندیش علامه طباطبایی کارشناسی اقتصاد اسدپور انسیه
عضو شورای ناظر بر نشریات دانشگاهی وزارت علوم رازی کرمانشاه دکتری زبان شناسی اسکافی ابراهیم
عضو جامعه اسلامی فردوسی مشهد کارشناسی علوم تربیتی اسلامی حدیث
عضو انجمن علمی علوم تربیتی پیام نور اهواز کارشناسی علوم تربیتی اسلامی مژگان
نایب دبیر روابط عمومی انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام(ره) شهیدچمران اهواز کارشناسی جامعه شناسی اسلامی پور محیا
دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان گلستان عمران اسلانی کتولی علی
عضو سابق شورای صنفی دانشجویان علم و صنعت کارشناسی مهندسی شیمی اسماعیلی علی
عضو انجمن اسلامی هنر تهران کارشناسی نقاشی اشجعی زینب
عضو انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام(ره) - عضو بسیج شهید چمران اهواز فیزیک اصغریان مریم
شریف هوافضا اطمینان مهدی
عضو انجمن اسلامی دانشجویان آزاداندیش علامه طباطبایی کارشناسی فلسفه اطهریان زهرا
عضو سابق شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویی شهیدچمران اهواز کارشناسی مکانیک بیوسیستم افتخاری تهمتن
فعال اصلاح طلب کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی افشار محمد
عضو انجمن فرهنگ و سیاست زنجان کارشناسی مهندسی مواد و متالوژی افشاری کیا کیمیا
عضو انجمن اسلامی دانشجویان ترقی خواه امیرکبیر کارشناسی ارشد نساجی افضلی بهاره
زنجان کارشناسی ارشد اقتصاد اکبرپور مهرداد
عضو انجمن اسلامی راه امید اصفهان کارشناسی ماشین‌های ریلی اکبری امیررضا
عضو شورای عمومی انجمن دانشجویان ایران اسلامی ارومیه دکتری دامپزشکی اکبری سروش
تهران کارشناسی ارشد جامعه شناسی اکبری شیدا
دبیر شورای صنفی دانشجویان پردیس کشاورزی و منابع طبیعی - نایب دبیر شورای صنفی دانشگاه رازی رازی کرمانشاه منابع طبیعی اکبری محمدرضا
زنجان کارشناسی مکانیک سیالات اکبری سهراب
عضو انجمن فرهنگ و سیاست زنجان کارشناسی مهندسی مواد و متالوژی اکبری پور احمدرضا
عضو انجمن فرهنگ و تمدن اسلامی نوشیروانی بابل کارشناسی مکانیک البرزی منش شروین
علامه طباطبایی جامعه شناسی الفت فاطمه
عضو انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام(ره) شهیدچمران اهواز زیست شناسی سلولی و مولکولی اله وردی حامد
نماینده هیئت مؤسس انجمن فرهنگ و سیاست رازی کرمانشاه-عضو انجمن اسلامی آرمان دانشجویان علم و صنعت کارشناسی ارشد مکانیک الیاسی مصطفی
تهران کارشناسی مکانیک امامی جاوید علیرضا
عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان پیشرو تفرش کارشناسی صنایع امجدی غزاله
خوراسگان کارشناسی معماری امید زهرا
دبیر اسبق انجمن اسلامی آرمان دانشجویان علامه طباطبایی کارشناسی ارشد جامعه شناسی امیران طهمورث
عضو انجمن اسلامی دانشجویان آزادی خواه شهیدبهشتی کارشناسی روانشناسی امیرپور محمدرضا
عضو انجمن اسلامی دانشجویان آزاداندیش علامه طباطبایی کارشناسی حقوق امیری خورهه هستی
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان هنر اصفهان کارشناسی مرمت بنا امیری مقدم علی
عضو هیئت مؤسس کانون مطالعات فرهنگی هنر سوره تهران کارشناسی ارشد معماری داخلی امیری نژاد یحیی
عضو انجمن اسلامی دانشجویان علوم پزشکی بیرجند بیرجند علوم آزمایشگاهی امیری نژاد پدرام
عضو سابق کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی نوشیروانی بابل مازندران کارشناسی حقوق امیریان پدرام
عضو انجمن اسلامی دانشجویان راه امید اصفهان کارشناسی مدیریت صنعتی امیریان احمدرضا
دبیر سیاسی انجمن اسلامی صنعتی سهند تبریز کارشناسی مهندسی شیمی امینی علی
دبیر سابق انجمن اسلامی آرمان دانشجویان علم و صنعت کارشناسی کامپیوتر انصاری مریم
دبیر سابق انجمن اسلامی دانشجویان شریف کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر انصاری مجتبی
کانون اندیشه سازان نورآباد ممسنی انصاری میلاد
عضو انجمن فرهنگ و سیاست زنجان کارشناسی مهندسی آب ایرجی شانلی
عضو انجمن فرهنگ و سیاست زنجان کارشناسی حقوق ایروانی مریم
تهران کارشناسی جامعه شناسی ایقانی حسن
عضو انجمن اسلامی دانشجویان آزادی خواه شهیدبهشتی کارشناسی مدیریت بازرگانی ایمانی محمد
عضو هیئت تحریریه نشریه بهمن علم و فناوری بهشهر کارشناسی عمران ایمانی مهسا
کارشناسی ارشد تفسیر آدینه وند ابوطالب
ارومیه کارشناسی فیزیک آریافر هانیه
هنر تهران کارشناسی نقاشی آزاد حمیدرضا
علوم پزشکی تبریز پزشکی پزشکی آزادوار مجتبی
عضو انجمن اسلامی دانشجویان شهرکرد دکتری دامپزشکی آزادور مرتضی
دبیر اسبق انجمن اسلامی دانشجویان خواجه نصیرالدین طوسی آزموده محمدرضا
عضو انجمن علمی دانشجویی شهیدچمران اهواز زیست شناسی سلولی و مولکولی آقاجری ریحانه
کارشناسی معماری آقاحسینی ریحانه
علامه طباطبایی کارشناسی روانشناسی آقاخانی نوید
عضو انجمن اسلامی ترقی خواه امیرکبیر کارشناسی مهندسی صنایع آقایان رضوانه سادات
عضو انجمن اسلامی دانشجویان آزادی خواه شهیدبهشتی کارشناسی ژئومورفولوژی آقایی شهربانو
شهیدبهشتی کارشناسی مدیریت آهاری محراب
ادوار انجمن بهشتی بابایی بهروز
علامه طباطبایی کارشناسی اقتصاد بابایی صابر
عضو انجمن علمی علوم سیاسی مازندران کارشناسی علوم سیاسی بابایی علی
امیرکبیر کارشناسی متالوژی صنعتی باریده محمدرضا
دبیر روابط عمومی انجمن اسلامی دانشجویان ترقی خواه امیرکبیر کارشناسی نساجی باقرزاده فرزام
عضو انجمن اسلامی دانشجویان نواندیش فردوسی مشهد کارشناسی زبان و ادبیات فارسی باقری سودا
تهران کارشناسی ارشد جامعه شناسی باقری نگین
بجنورد کارشناسی عمران بانکیان امیرمحمد
عضو انجمن فرهنگ و سیاست بین المللی امام خمینی(ره) قزوین کارشناسی علوم سیاسی بختیاری حسین
عضو انجمن اسلامی دانشجویان صنعتی تبریز کارشناسی مکانیک بخشی منا
عضو انجمن فرهنگ و تمدن اسلامی نوشیروانی بابل کارشناسی مکانیک بخشیان محسن
دبیر انجمن اسلامی دانشجویی - مدیرمسئول نشریه سحر شهید چمران اهواز دکتری عمومی دامپزشکی بدری پور نیما
عضو سابق شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان شیراز بدیعی پارسا
عضو انجمن اسلامی دانشجویان ترقی خواه امیرکبیر کارشناسی هوافضا برادران علیرضا
عضو انجمن فرهنگ و تمدن اسلامی نوشیروانی بابل کارشناسی عمران براری محمد
عضو انجمن اسلامی دانشجویان نواندیش فردوسی مشهد کارشناسی ارشد آموزش ریاضی برجی علی
عضو سابق شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان پیشرو تربیت مدرس کارشناسی ارشد حقوق عمومی برخورداری سعید
تهران برق برخوری مهنی صالح
عضو انجمن اسلامی دانشجویان ترقی خواه امیرکبیر امیرکبیر کارشناسی مکانیک بزرگ مهر هادی
مستندساز انجمن علوم زیستی شهید چمران اهواز کارشناسی زیست شناسی سلولی و مولکولی بستانی علی اصغر
رئیس اسبق شورای عمومی انجمن اسلامی آرمان دانشجویان علم و صنعت کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی بصائری وحید
عضو انجمن اسلامی دانشجویان ترقی خواه امیرکبیر امیرکبیر کارشناسی فیزیک بندی بهنود
شیراز کارشناسی ارشد علوم سیاسی بنه یی مریم
عضو انجمن اسلامی دانشجویان ترقی خواه امیرکبیر کارشناسی هوافضا بنی وکیل رضا
عضو انجمن اسلامی پیرو خط امام(ره) شهید چمران اهواز کارشناسی زیست شناسی بهاران مریم
عضو انجمن اسلامی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران تهران کارشناسی ارشد حقوق بین الملل بهبهانی سیدحسین
عضو انجمن فرهنگ و سیاست شیراز کارشناسی ارشد یرق بهدانی بهزاد
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان - مدیرمسئول نشریه 16 آذر زنجان کارشناسی مکانیک بهرامی یوسف
عضو سابق شورای مرکزی انجمن فرهنگ و سیاست بیرجند برق بهزادی علی
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام(ره) علوم پزشکی یاسوج پزشکی پزشکی بهزادیان فرشید
عضو انجمن علمی برق و الکترونیک شریف برق بهشدادی محمد
آزاد زنجان کارشناسی حقوق بهمنی مهدی
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان علوم پزشکی بیرجند پزشکی پزشکی بهمنی بابک
علم و صنعت کارشناسی ارشد بهنیا حسین
عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان شریف کارشناسی مکانیک بیات علیرضا
شهیدچمران اهواز زیست شناسی سلولی و مولکولی بیژنوند عاطفه
جهرم کارشناسی مکانیک بیضایی نیلوفر
عضو انجمن فرهنگ و سیاست زنجان کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی بیگدلی ویدا
عضو انجمن فرهنگ و سیاست رازی کرمانشاه کارشناسی برق بیگرضایی احمد
عضو انجمن فرهنگ و تمدن اسلامی نوشیروانی بابل کارشناسی صنایع پاشائی فاطمه
عضو انجمن فرهنگ و سیاست زنجان کارشناسی عمران پایکارزاده سجاد
دبیر سابق دانشکده عمران انجمن اسلامی دانشجویان آزادی خواه شهیدبهشتی عمران پرستاری عباس
عضو شورای ناظر بر نشریات دانشگاهی وزارت علوم امیرکبیر کارشناسی مهندسی مواد و متالوژی پرنیانچی مهدی
آزاد تهران غرب کارشناسی برق پرهیزکار صابر
عضو شورای مرکزی انجمن فرهنگ و سیاست دانشجویان شیراز کارشناسی مهندسی مواد و متالوژی پرهیزگار سیدحمزه
عضو انجمن اسلامی دانشجویان شریف کارشناسی مهندسی نفت پشتوان عباس
دبیر سابق انجمن اسلامی دانشجویان ترقی خواه علوم پزشکی همدان پزشکی پزشکی پورپژمان امین
صاحب امتیاز و مدیرمسئول هفته نامه موج نو آزاد اسلامی مشهد پورخواجه محمدمهدی
عضو انجمن علمی علم و صنعت کارشناسی ارشد مهندسی مواد و متالوژی پورشاه آبادی حامد
دبیر تشکیلات انجمن اسلامی دانشجویان هنر اصفهان کارشناسی مرمت آثار تاریخی پورعباسی محمدامین
دبیر شورای هماهنگی کانون های فرهنگی امیرکبیر کارشناسی ارشد مکانیک پورعسگری سینا
دبیر سابق انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران خوارزمی دکتری جامعه شناسی پورقاسم محمد
دبیر سیاسی و نائب رئیس انجمن اسلامی دانشگاه فسا دانشگاه فسا کارشناسی عمران پورقدیری پدرام
شریف کارشناسی کامپیوتر پویا امیرحسین
عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان اصفهان کارشناسی برق پیرایش بهنام
دبیر اسبق انجمن علمی شهرسازی دانشگاه هنر تهران کارشناسی ارشد برنامه ریزی منطقه ای پیروزی صدف
عضو انجمن اسلامی آرمان دانشجویان علم و صنعت کارشناسی مهندسی کامپیوتر تاج زاد فاطمه سادات
عضو انجمن فرهنگ و سیاست زنجان کارشناسی عمران تاجور آرشام
عضو شورای مرکزی کانون اندیشه دانشجوی مسلمان امیرکبیر مهندسی نساجی تاجیک مریم
مدیر مسئول نشریه دانشجویی قدر مطلق شهید چمران اهواز کارشناسی عمران تحقیق سامان
عضو انجمن فرهنگ و تمدن اسلامی نوشیروانی بابل کارشناسی مکانیک تربتی نژاد علی
شورای مرکزی انجمن اسلامی آرمان دانشجویان علم و صنعت کارشناسی ارشد مکانیک تشکری سعید
عضو انجمن اسلامی دانشجویان آزاداندیش علامه طباطبایی کارشناسی اقتصاد توکلانی سیدامین
شهیدبهشتی کارشناسی ارشد جغرافیای سیاسی تیموری احمد
دبیر سابق انجمن اسلامی دانشجویان ترقی خواه امیرکبیر کارشناسی برق ثقفیان برهان
عضو انجمن اسلامی دانشجویان ارومیه کارشناسی ارشد مهندسی شیمی ثنائی فرد سروش
عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان علوم پزشکی تبریز داروسازی جباری محمد
علم و صنعت کارشناسی ارشد مهندسی مواد و متالوژی جبرائیلی رضا
عضو انجمن فرهنگ و سیاست زنجان حقوق جزینی بهار
علامه طباطبایی کارشناسی اقتصاد جعفرخواه لیلا
عضو انجمن اسلامی دانشجویان ترقی خواه امیرکبیر کارشناسی ارشد برق جعفری حسین
شریف کارشناسی هوافضا جعفری علی
علم و صنعت کارشناسی معماری جعفری نیلوفر
عضو اسبق انجمن علمی شهرسازی پردیس هنرهای زیبا تهران کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری جعفری مریم
عضو انجمن اسلامی دانشجویان تهران کارشناسی علوم سیاسی جعفری علی
اصفهان کارشناسی ارشد جامعه شناسی جلال الدینی سید مهدی
مدیرمسئول و سردبیر نشریه دانشجویی باران علامه طباطبایی کارشناسی حسابداری جلالی سیدامیررضا
هنر کارشناسی ارشد طراحی شهری جلالی سیدعلی
کارشناسی ارشد زمین شناسی جلالی صدیقه
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام(ره) آزاد شهرکرد دامپزشکی جلالی حامد
تهران کارشناسی ارشد علوم سیاسی جلالی جواران محمدحسین
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان خواجه نصیرالدین طوسی کارشناسی مکانیک جلوی رضا
دبیر کمیته فرهنگی انجمن اسلامی آرمان دانشجویان علم و صنعت کارشناسی ارشد خودرو جلویان علیرضا
شریف کارشناسی صنایع جلیلیان فرحانه
نوشیروانی بابل کارشناسی برق جمال لیوانی امیرحسین
دبیر فرهنگی اسبق انجمن اسلامی دانشجویان مراغه کارشناسی حقوق جنگی مهدی
دبیر انجمن گردشگری علم و فرهنگ کارشناسی مدیریت جهانگردی جهان بخش حنانه
عضو انجمن فرهنگ و تمدن اسلامی نوشیروانی بابل کارشناسی مکانیک جهان فخر میثم
عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان علوم پزشکی بیرجند پزشکی دندان پزشکی جهانیان محمد
دبیر کل انجمن اسلامی دانشجویان اصفهان کارشناسی ارشد مکانیک جوادی محمدمعین
کارشناسی عمران جوادیان نسیم
عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان پیشرو تفرش کارشناسی صنایع جوزی علی
عضو انجمن اسلامی دانشجویان ترقی خواه امیرکبیر کارشناسی مهندسی شیمی جولایی فاطمه
عضو انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران و علوم پزشکی تهران تهران کارشناسی ارشد حقوق بین الملل جوهری فاطمه
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان اراک کارشناسی مکانیک جیریایی حسام الدین
آزاد اسلامی تهران مرکزی علوم سیاسی چاوشی مهدی
دبیر سیاسی انجمن اسلامی آرمان دانشجویان علم و صنعت کارشناسی برق چایچی آرش
علامه طباطبایی کارشناسی ارشد حقوق عمومی چراغی ثمین
عضو انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران و علوم پزشکی تهران علوم پزشکی تهران کارشناسی فلسفه چراغی شایان
علم و صنعت کارشناسی ارشد عمران حاتم بیگی علیرضا
عضو انجمن اسلامی دانشگاه صنعتی سهند - سردبیر نشریه خرداد کارشناسی مکانیک حاتمی اکرم
عضو شورای اسلامی شهر شیراز فارغ التحصیل حاجتی مهدی
نایب رئیس شورای عمومی انجمن اسلامی آرمان دانشجویان علم و صنعت کارشناسی ارشد مکانیک حاجی احمدی آریا
علم و فرهنگ کارشناسی کامپیوتر حاجی زاده کیمیا
عضو اسبق انجمن علمی دانشگاه علم و صنعت تهران کارشناسی ارشد طراحی صنعتی حاجی شمس الهام
عضو انجمن اسلامی و عضو شورای مرکزی دفتر مطالعات فرهنگی شریف کارشناسی مهندسی کامپیوتر حاجی محمدخانی احمد
عضو انجمن اسلامی دانشجویی زنجان کارشناسی مدیریت بازرگانی حایجیان بابک
عضو سابق انجمن اسلامی دانشجویان شریف کارشناسی ارشد علوم اقتصادی حبیب پور احسان
دبیر کمیته فرهنگ و آموزش انجمن فرهنگ و سیاست بین المللی امام خمینی(ره) قزوین کارشناسی معماری حبیبی البرز
عضو انجمن اسلامی دانشجویان هنر کارشناسی شهرسازی حبیبی مریم
صنعتی جندی شاپور کارشناسی عمران حجازی سید امین حسین
هیئت مؤسس انجمن اسلامی دانشگاه علم و فرهنگ علم و فرهنگ کارشناسی مهندسی ایمنی حدادی محمدحسین
عضو انجمن اسلامی دانشجویان راه امید اصفهان کارشناسی ارشد سازه حر امیرارسلان
عضو شورای صنفی دانشجویان علم و صنعت کارشناسی مهندسی شیمی حسن زاده آرمان
عضو سابق انجمن علمی علم و صنعت کارشناسی ارشد مهندسی مواد و متالوژی حسن زاده پوریا
مراغه کارشناسی حقوق حسن نژاد شهاب
دبیر انجمن علمی مرمت آثار هنر اصفهان کارشناسی مرمت آثار تاریخی حسنلو امین
عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان صنعتی سهند تبریز کارشناسی عمران حسنی محمد
عضو شورای مرکزی دانشکده‌ای انجمن اسلامی نواندیش فردوسی مشهد کارشناسی علوم سیاسی حسین پور غزاله
عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام(ره) علوم پزشکی آبادان کارشناسی علوم آزمایشگاهی حسین پور صفورا
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان ترقی خواه علوم پزشکی همدان پزشکی پزشکی حسینی سیدمصطفی
عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان شهرکرد کارشناسی مهندسی آب حسینی گلناز
علم و صنعت کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک حسینی علی
علامه طباطبایی کارشناسی پژوهشگری اجتماعی حسینی نژاد سیده زهرا
علم و فرهنگ کارشناسی حسابداری حضرتقلی سید آرش
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان شریف کارشناسی عمران حضرتی حنیف
دبیر انجمن علمی فیزیک علوم و تحقیقات کارشناسی ارشد ژئوفیزیک حفیظی سبا
شورای مرکزی انجمن اسلامی آرمان دانشجویان علم و صنعت کارشناسی مکانیک حقیقت جوان علی
عضو انجمن اسلامی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران تهران دکتری حقوق بین الملل حقیقت فرد هانا
دبیر اسبق کمیته فرهنگی انجمن اسلامی آرمان دانشجویان علم و صنعت کارشناسی ارشد مهندسی شیمی حقیقی پرهام
عضو انجمن اسلامی دانشجویان هنر اصفهان کارشناسی موزه حقیقی سید صدرالدین
دبیر اسبق مجمع اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی دورود خرم آباد کارشناسی ارشد حسابداری حقیقی هانیه
مدیر مسئول نشریه دات - عضو انجمن اسلامی دانشجویی شهیدچمران اهواز دکتری دامپزشکی حقیقی زاده علی
عضو انجمن اسلامی آرمان دانشجویان علم و صنعت کارشناسی ارشد کامپیوتر حکیمی اقدم نسترن
عضو اسبق شورای مرکزی کانون کتابخوانی بین المللی امام خمینی(ره) قزوین کارشناسی مکانیک حلیلیان قزوینی محمدجواد
برلین دکتری مطالعات شهری حمدیه حسین
امیرکبیر کارشناسی ارشد مهندسی پلیمر حنیفه زاده عفت
عضو سابق انجمن اسلامی دانشجویان شهرکرد کارشناسی مکانیک حیدرزاده محمد
الزهرا کارشناسی ارشد ادیان حیدرزاده نسرین
علوم پزشکی شیراز کارشناسی علوم تغذیه حیدرزاده ندا
علم و فرهنگ کارشناسی ارشد صنایع حیدری امیرحسین
عضو سابق انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده علوم اجتماعی - دبیر سابق اتحادیه انجمن‌های علمی علم اجتماعی تهران کارشناسی ارشد علوم اجتماعی حیدری محمدحسین
عضو انجمن اسلامی دانشجویان علوم پزشکی اصفهان دکترای حرفه ای پزشکی حیدری افشین
عضو شورای عمومی انجمن فرهنگ و سیاست زنجان کارشناسی عمران حیدری پژمان
عضو انجمن اسلامی دانشجویان اصفهان کارشناسی مهندسی معدن حیدری کورش
عضو سابق کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی نوشیروانی بابل نوشیروانی بابل کارشناسی مهندسی شیمی خازنی اسکویی پویا
دبیر سابق کمیته فرهنگی انجمن فرهنگ و سیاست بین المللی امام خمینی(ره) قزوین کارشناسی تاریخ و تمدن خان طالب مهران
عضو کمیته سیاسی اجتماعی انجمن اسلامی دانشجویان دامغان کارشناسی شیمی محض خانزاده ابوالفضل
مدیرمسئول و سردبیر نشریه فرهنگ رازی کرمانشاه کارشناسی مکانیک خانی اشکان
هیئت مؤسس انجمن اسلامی آرمان دانشجویان تهران کارشناسی ارشد علوم سیاسی خدارحمی رضا
انجمن اسلامی راه امید اصفهان کارشناسی مهندسی پزشکی خدارحمی امیررضا
دبیر سابق تشکیلات انجمن اسلامی دانشجویان راه امید اصفهان کارشناسی ارشد راه و ترابری خدامی سیدمحمدنوید
عضو انجمن اسلامی دانشجویان آزاداندیش علامه طباطبایی علوم سیاسی خداوردی داریان علیرضا
دبیر تشکیلات انجمن فرهنگ و سیاست بین المللی امام خمینی(ره) قزوین کارشناسی معدن خدایاری احمدرضا
نائب دبیر انجمن اسلامی دانشجویان ایران اسلامی ارومیه کارشناسی فیزیک خدایی الهه
دبیر سیاسی سابق انجمن دانشجویان ایران اسلامی ارومیه کارشناسی ارشد عمران خردمند ارسلان
عضو سابق شورای صنفی دانشجویان علم و صنعت کارشناسی مهندسی شیمی خرسند همایون
شیراز کارشناسی مدیریت خزاعی علی
عضو انجمن فرهنگ و سیاست زنجان کارشناسی مهندسی نرم افزار خطیبی مرجان
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان آزادی خواه شهیدبهشتی کارشناسی جامعه شناسی خلج ویدا
مراغه کارشناسی حقوق خلیل وندی عرفان
امیرکبیر فارغ التحصیل مهندسی مواد و متالوژی خلیلی محمدامین
مدیرمسئول نشریه دانشجویی رادیکال - عضو انجمن فرهنگ و سیاست زنجان کارشناسی برق خلیلی امیراحسان
عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کاشان پزشکی دندان پزشکی خندان محمدعلی
عضو شورای مرکزی تشکل وحدت اسلامی علوم پزشکی یاسوج کارشناسی هوشبری خوبانی سوسن
دبیرکل سابق انجمن دانشجویان ایران اسلامی دانشگاه ارومیه علامه طباطبایی کارشناسی ارشد مدیریت شهری خورشیدی هادی
عضو انجمن اسلامی دانشجویان شریف کارشناسی مهندسی نفت خورشیدی هادی
دبیر سابق انجمن اسلامی دانشگاه اشراق فارغ التحصیل عمران خوشبخت حسین
عضو کمیته سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده شهیدباهنر شیراز شهید باهنر شیراز کاردانی ابزار دقیق خویشکار محمدصدرا
خواجه نصیرالدین طوسی کارشناسی کامپیوتر داداشی نرگس
عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان اراک کارشناسی شیمی دانش سید احمد
شهرسازی دانشور حبیب
دبیر فرهنگی انجمن اسلامی دانشجویان اصفهان کارشناسی مهندسی مواد و متالوژی داودآبادی فراهانی امیرحسین
عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان آزاد اسلامی قزوین کارشناسی حقوق داودپور امیرحسین
علامه طباطبایی داودزاده فاطمه
عضو انجمن اسلامی دانشجویان آزاداندیش علامه طباطبایی کارشناسی حقوق داودی امیرمحمد
عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویی شهید چمران اهواز کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی داودی فر خشایار
دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان اراک کارشناسی برق دربندی حسین
عضو انجمن اسلامی دانشجویان آزاداندیش علامه طباطبایی کارشناسی علوم تربیتی درخشان الهه
دبیر سابق انجمن اسلامی دانشجویان آزاد پرند کارشناسی مهندسی معماری درویشی کیانوش
عضو انجمن فرهنگ و سیاست بین المللی امام خمینی(ره) قزوین کارشناسی مهندسی مواد و متالوژی دری امیرحسین
مدیرمسئول و سردبیر نشریه شیوا رازی کرمانشاه کارشناسی مهندسی شیمی دریکوند رضا
فعال دانشجویی علم و فرهنگ کارشناسی برق دزفولی علیرضا
علوم بهزیستی و توانبخشی تهران دست پاک کوروش
دبیر سیاسی و سخنگوی اسبق انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران و علوم پزشکی پژوهشکده امام خمینی(ره) دکتری تاریخ انقلاب اسلامی دشتبانی داود
عضو سابق انجمن علمی علم و صنعت کارشناسی ارشد مهندسی مواد و متالوژی دل پیشه میلاد
عضو انجمن اسلامی دانشجویان آزاداندیش علامه طباطبایی کارشناسی ارشد اقتصاد محیط زیست دهنوی سامان
زنجان کارشناسی مدیریت صنعتی دودانگه رحیم
زنجان کارشناسی ارشد مدیریت بازاریابی دوستی ابراهیم
عضو انجمن اسلامی دانشجویان ترقی خواه امیرکبیر کارشناسی فیزیک دولت آبادی محمد
عضو سابق انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر خوارزمی کارشناسی ارشد صنایع دولت آبادی کیان
عضو سابق تشکل اسلامی انجمن فرهنگ و سیاست بین المللی امام خمینی(ره) قزوین دکتری تاریخ و تمدن ملل اسلامی دیوسالار مهرداد
تربیت مدرس دکتری جامعه شناسی ذاکری آرمان
دبیر حزب ندای ایرانیان خراسان جنوبی فارغ التحصیل ذبیحی مهدی
عضو انجمن اسلامی دانشگاه صنعتی شریف شریف کارشناسی مهندسی هوافضا ذوالفقاری امیرحسین
عضو انجمن اسلامی دانشجویان معتدل بوعلی سینا کارشناسی ذوقی پایدار مهدی
عضو انجمن علمی ادبیات خواجه نصیرالدین طوسی کارشناسی برق راهداری احمد
هیئت مؤسس انجمن اسلامی تهران مرکز علم و فرهنگ کارشناسی برق ربانی محمد
عضو سابق شورای مرکزی انجمن اسلامی آرمان دانشجویان علم و صنعت کارشناسی کامپیوتر رجایی سارا
دبیر شورای هماهنگی کانون‌های فرهنگی خواجه نصیرالدین طوسی کارشناسی مکانیک رجبلو محمدمهدی
عضو هیئت مؤسس کمیته زنان انجمن فرهنگ و سیاست زنجان کارشناسی مهندسی آب رحماندوست فاطمه
مسئول بسیج دانشجویی آزاد اسلامی جهرم حقوق رحمتی روح اله
عضو انجمن اسلامی دانشجویان مراغه کارشناسی ریاضیات و کاربردها رحیم زاده نسترن
عضو انجمن فرهنگ و سیاست بیرجند کارشناسی معدن رحیمی محمد
عضو هیئت مؤسس انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه رازی تربیت مدرس کارشناسی ارشد عمران رحیمی رضا
مدیرمسئول نشریه ایران امروز رازی کرمانشاه کارشناسی برق رحیمی محمدعلی
عضو انجمن اسلامی دانشجویان آزاداندیش علامه طباطبایی کارشناسی زبان و ادبیات روسی رستمی عاطفه
دبیر تشکل اسلامی سیاسی آفتاب آزاد شیراز کارشناسی فقه و حقوق رستمی احسان
علم و صنعت کارشناسی ارشد مهندسی مواد و متالوژی رستمی امین
عضو انجمن فرهنگ وسیاست بین المللی امام خمینی(ره) قزوین کارشناسی روانشناسی رستمی شکیلا
عضو انجمن اسلامی دانشجویان آزاداندیش علامه طباطبایی رسولیان علیرضا
سخنگو و دبیر واحد سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان شریف کارشناسی مکانیک رضازاده محمدمحسن
عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی علوم پزشکی مشهد دکترای حرفه ای پزشکی رضازاده الهام
دبیر شورای هماهنگی کانون‌های دانشگاه شیراز - دبیر سابق کمیته فرهنگی انجمن فرهنگ و سیاست- دبیر اسبق کانون فیلم و عکس شیراز کارشناسی زیست شناسی سلولی و مولکولی رضایی مهرداد
دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان هنر کارشناسی سینما-فیلمنامه رضایی فاطمه
یزد کارشناسی ارشد صنایع رضایی احمدرضا
عضو انجمن اسلامی دانشجویان آزاد باراجین کارشناسی حقوق رضایی امیررضا
صنعتی سهند تبریز کارشناسی معدن رضاییان حسین
عضو انجمن فرهنگ و تمدن اسلامی نوشیروانی بابل کارشناسی مهندسی شیمی رضائی ابوالفضل
صاحب امتیاز، مدیرمسئول و سردبیر نشریه زنبق تهران کارشناسی ادبیات عرب رضائی ملیکا
مدیر مسئول و سردبیر نشریه دانشجویی سیاه مشق زنجان کارشناسی مکانیک رضائی زرگری علی
بوعلی سینا کارشناسی مهندسی مواد و متالوژی رضائی مهر حامد
عضو انجمن اسلامی دانشجویان آزادی خواه شهیدبهشتی کارشناسی تاریخ رضوی خشایار
عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان لرستان کارشناسی برق رعیتی زهرا
مدیر مسؤول نشریه بی تعارف کارشناسی معدن رفیعی مهدی
دبیر سابق انجمن علمی مهندسی مواد پیام نور علم و صنعت کارشناسی ارشد مهندسی مواد و متالوژی رفیعی علی
دبیر سابق شورای هماهنگی کانون‌های فرهنگی کارشناسی نرم افزار رمضان پور سید ساسان
سمنان کارشناسی مهندسی مواد و متالوژی رمضانی مهسا
عضو هیئت رئیسه انجمن اسلامی دانشجویان شهرکرد دکتری دامپزشکی رمضانی اردکانی علی
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده فنی امام خامنه‌ای بوشهر کارشناسی صنایع شیمیایی رنجبر سید علی
فعال دانشجویی سابق خواجه نصیرالدین طوسی کارشناسی ارشد عمران رنجبر محسن
شریف کارشناسی صنعت نفت رنجبر ایمان
عضو انجمن فرهنگ و سیاست زنجان کارشناسی معدن رنجکش محمدعلی
عضو هیئت تحریریه نشریه آرمان - دبیر کمیسیون سیاسی مجمع اسلامی علوم پزشکی شهرکرد پزشکی پزشکی رهجو محمدمهدی
عضو انجمن اسلامی دانشجویی زنجان کارشناسی مدیریت صنعتی روجبیان فرزانه
امیرکبیر کارشناسی ارشد هوافضا روحانی سیدوحیدرضا
عضو انجمن اسلامی دانشجویان صنعتی بیرجند کارشناسی مهندسی مواد و متالوژی روحانی رضا
عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام(ره) علوم پزشکی آبادان کارشناسی هوشبری روستازاده رضا
نایب دبیر تشکل اسلامی سیاسی آفتاب آزاد شیراز کارشناسی شهرسازی روشن محمدامین
عضو تشکل فرهنگ و اندیشه هدی علوم پزشکی جهرم پزشکی پزشکی رئیس کریمیان امیررضا
بوعلی سینا کارشناسی معماری رئیسی احمد
عضو انجمن فرهنگ و سیاست شیراز کارشناسی مکانیک بیوسیستم رئیسی رضا
علامه طباطبایی کارشناسی ارشد جامعه شناسی زارع بیدکی محسن
دبیر انجمن علمی علوم زیستی شهیدچمران اهواز زیست شناسی سلولی و مولکولی زارعی آرش
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان علوم بهزیستی و توانبخشی تهران کارشناسی کاردرمانی زاهدپور صبا
تهران جامعه شناسی زبردست شاهرخ
دبیر انجمن های علمی دانشکده فنی و مهندسی باهنر شیراز کارشناسی معماری زحمت کشان سعید
دبیر سیاسی سابق تشکل توسعه و اعتدال یزد کارشناسی اقتصاد زرنگار امیرحسین
دبیر کمیته سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان آزاداندیش علامه طباطبایی کارشناسی ارشد مدیریت فناوری زمانی آرش
عضو انجمن فرهنگ وسیاست زنجان کارشناسی مدیریت بازرگانی زمانی حمید
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان پیشرو دانشگاه تفرش تفرش کارشناسی عمران زنده نام وحیدرضا
عضو هیئت مؤسس انجمن اسلامی دانشجویان آزاداندیش علامه طباطبایی کارشناسی ارشد علوم سیاسی زندی محمدامین
دبیر شورای صنفی دانشجویان امام خامنه‌ای بوشهر مهندسی تکنولوژی صنایع شیمیایی زندی لک بهنام
عضو انجمن اسلامی دانشجویان آزاداندیش علامه طباطبایی کارشناسی مددکاری اجتماعی زهرائی هیوا
عضو انجمن اسلامی دانشجویان ترقی خواه امیرکبیر کارشناسی برق زواره محمدصادق
بین المللی امام خمینی(ره) قزوین کارشناسی ارشد معماری انرژی زواره علیرضا
عضو انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام(ره) شهیدچمران اهواز کارشناسی پژوهشگری اجتماعی زویدات زهرا
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان آزاد اسلامی بندرعباس کارشناسی حقوق زیارتی شاه عوض محسن
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مراغه کارشناسی جغرافیا و برنامه ریزی شهری زیرکی پیمان
مدیرمسئول و صاحب امتیاز نشریه مستقل دانشجویی اندیشه آزاد شیراز کارشناسی فیزیک زیلوچی علیرضا
عضو انجمن اسلامی دانشجویان آزاداندیش علامه طباطبایی کارشناسی روزنامه نگاری زینل لی نسترن
خوارزمی کارشناسی ارشد ژئوتکنیک ساعدی حسین
عضو بسیج دانشجویی دانشکده پزشکی علوم پزشکی جندی شاپور اهواز دکترا علوم پزشکی ساکی محمدجواد
عضو انجمن فرهنگ و سیاست زنجان کارشناسی مهندسی مواد و متالوژی سالاری شایان
مدیرمسئول نشریه فانوس خیال شیراز سامان افروز
عضو انجمن اسلامی آرمان دانشجویان علم و صنعت کارشناسی مهندسی شیمی سامعی مریم
دبیر انجمن فرهنگ و سیاست رازی کرمانشاه کارشناسی مکانیک سپیده دم عباس
زنجان کارشناسی مدیریت ستاری علی
دبیر فرهنگی انجمن اسلامی دانشجویان گلستان کارشناسی بیولوژی جانوری ستاریان فاطمه
عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان پیشرو تفرش کارشناسی برق سرآبادانی ثمین
دبیر انجمن صنایع پرند صنایع سربندی حسین
عضو انجمن فرهنگ و تمدن اسلامی نوشیروانی بابل کارشناسی مکانیک سرشار علیرضا
دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان خواجه نصیرالدین طوسی کارشناسی مکانیک سرمدی علی
دبیر سیاسی انجمن فرهنگ و سیاست زنجان کارشناسی مدیریت صنعتی سعید سما
عضو انجمن اسلامی دانشجویان - مدیرمسئول نشریه پادزهر علوم پزشکی تبریز پزشکی پزشکی سعیدی سالار
عضو شورای عمومی انجمن اسلامی دانشجویان راه امید - مدیر مسئول نشریه دانشجویی معرفت اصفهان کارشناسی روانشناسی سفری مهدیه
دبیر سابق انجمن علمی جامعه شناسی تهران دکتری جامعه شناسی اقتصادی سلامت حسام
زنجان کارشناسی کامپیوتر سلجوقی محمدامین
عضو انجمن فرهنگ و سیاست زنجان عمران سلطانی سینا
علامه طباطبایی کارشناسی اقتصاد سلطانی کیمیا
دبیر سابق انجمن علمی ادبیات - مدیرمسئول نشریه ادبی سوفیا علامه طباطبایی کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی سلطانی معصومه
بین المللی امام خمینی(ره) قزوین کارشناسی ارشد مکانیک سلطانی فرشاد
صنعتی جندی شاپور کارشناسی مرمت بناهای تاریخی سلطانی گردفرامرزی حسین
عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان شریف کارشناسی مکانیک سلطانیان سیدیوسف
عضو هیئت مؤسس انجمن اسلامی دانشجویان - سردبیر نشریه تلنگر علوم پزشکی قزوین کارشناسی پرستاری سلیمانپور شعیب
بوعلی سینا کارشناسی روانشناسی سلیمانی ساره
دبیر فرهنکی انجمن اسلامی دانشجویان خواجه نصیرالدین طوسی کارشناسی هوافضا سلیمانی ثنا
عضو انجمن اسلامی آرمان دانشجویان علم و صنعت کارشناسی ارشد مهندسی مواد و متالوژی سلیمانی سعید
مدیرمسئول نشریه نوآوران اصفهان کارشناسی علوم اجتماعی سلیمانی ناهید
رازی کرمانشاه کارشناسی ارشد سلیمی امیرحسین
دبیر روابط عمومی انجمن اسلامی دانشجویان ترقی خواه علوم پزشکی همدان کارشناسی علوم آزمایشگاهی سلیمیان مطهره
علوم پزشکی تهران دکترای عمومی داروسازی سلیمیان سارا
علوم و تحقیقات کارشناسی ارشد تاریخ ایران باستان سمعیانی علی
تهران کارشناسی ارشد توسعه روستایی سمنانیان صبورا
علامه طباطبایی کارشناسی اقتصاد سنبله کار مطهره
هیئت مؤسس انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام(ره) علوم پزشکی آبادان پزشکی پزشکی سنجری مصطفی
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان جیرفت سنجری حسین
دبیر سابق تشکیلات انجمن فرهنگ و سیاست زنجان مکانیک سهرابی رضا
سردبیر نشریه فرهنگی هنری مشکات اصفهان کارشناسی برق سهرابی ساجد
عضو سابق مجمع اسلامی دانشجویان سمنان کارشناسی مهندسی مواد و متالوژی سهرابی سمانه
هیئت تحریریه نشریه امروز بوعلی سینا کارشناسی عمران سهرابی بیدار محمدحسن
عضو انجمن اسلامی نواندیش فردوسی مشهد کارشناسی مهندسی آب سهیلی محمد
امیرکبیر کارشناسی مهندسی پلیمر سوادکوهی فرشید
علامه طباطبایی کارشناسی اقتصاد سورنا علی
تهران کارشناسی ارشد جامعه شناسی سوری نرگس
عضو انجمن فرهنگ و تمدن اسلامی نوشیروانی بابل کارشناسی مهندسی شیمی سوری تارا
عضو سابق شورای صنفی دانشگاه علامه طباطبایی علامه طباطبایی کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل سیادت سروش
علم و فرهنگ کارشناسی مهندسی ایمنی سیاسی حمیدرضا
عضو شورای مرکزی و مدیر روابط عمومی انجمن علوم اعصاب علوم پزشکی بیرجند پزشکی پزشکی سیاوشی فر عرفان
عضو انجمن اسلامی رویش دانشجویان علم و صنعت کارشناسی ارشد طراحی فرآیند سیدی سیدمیلاد
عضو انجمن فرهنگ و سیاست زنجان شیمی سیف آبادی فاطمه
عضو کانون سینمای دانشگاه سوره سوره تهران کارشناسی سینما سیفی محمدحسین
عضو انجمن اسلامی دانشجویان تبریز کارشناسی عمران سیفی سهیل
بجنورد کارشناسی معماری شادمان پور امیرحسین
دبیر کمیته سیاسی-اجتماعی انجمن اسلامی دانشجویان دامغان کارشناسی مکانیک شاکری محمد
دبیر انجمن فرهنگ و سیاست شیراز کارشناسی ارشد سیستم های انرژی شاهرضایی پاکدامن شاهرخ
دبیر سیاسی اسبق پردیس هنرهای زیبا تهران کارشناسی ارشد مدیریت شهری شاهی اردکانی میلاد
مدیرمسئول نشریه مستقل دانشجویی نشاط امیرکبیر کارشناسی فیزیک شاهین مهر علیرضا
مدیر مسئول و سردبیر نشریه امید رازی کرمانشاه کارشناسی برق شجاعی مجتبی
دبیر سیاسی اسبق انجمن اسلامی آرمان دانشجویان زنجان کارشناسی ارشد مکانیک شرافت پور جواد
عضو انجمن اسلامی دانشجویان ترقی خواه امیرکبیر کارشناسی صنایع شریف زادگان محمدرضا
دبیر مالی انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام(ره) شهید چمران اهواز زیست شناسی سلولی و مولکولی شریفی محمد
عضو سابق شورای مرکزی انجمن اسلامی آرمان دانشجویان علم و صنعت کارشناسی کامپیوتر شعیبی علی
دبیر کانون دانشجویی جمعیت هلال احمر فردوسی مشهد کارشناسی مکانیک بیوسیستم شفقی سلمان
عضو سابق کانون شعر و ادب دانشگاه علم و صنعت ایران هنر تهران کارشناسی ارشد مرمت میراث معماری شفیع زاده زهرا
عضو شورای عمومی انجمن فرهنگ و سیاست زنجان کارشناسی ارشد فیزیک شفیع زاده محمدرضا
عضو هیئت نظارت انجمن فرهنگ و سیاست زنجان کارشناسی مهندسی آب شفیعی مقدم متین
مراغه کارشناسی کشاورزی شکری سینا
عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان اراک کارشناسی عمران شکوهی علی اصغر
عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان نواندیش فردوسی مشهد کارشناسی فیزیک شکوهی فرهاد
عضو انجمن اسلامی دانشجویان ترقی خواه امیرکبیر کارشناسی معدن شکیب امیررضا
عضو انجمن فرهنگ و تمدن اسلامی نوشیروانی بابل کارشناسی ارشد مهندسی زلزله شمالی میلاد
صاحب امتیاز، مدیرمسئول و سردبیر نشریه پلی دید امیرکبیر کارشناسی مهندسی پلیمر شمس آرش
عضو انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام(ره) شهید چمران اهواز کارشناسی حقوق شمس مارال
عضو هیئت تحریریه نشریه قلم رازی کرمانشاه کارشناسی مهندسی شیمی شمس امیر
شهید باهنر کرمان کارشناسی عمران شمس الدینی حامد
آزاد اصفهان کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی شهبازی نجمه
دبیر سابق کانون کتابخوانی بین المللی امام خمینی(ره) قزوین کارشناسی مکانیک شهرابی شبنم
دبیر تشکیلات انجمن اسلامی دانشجویان ترقی خواه امیرکبیر کارشناسی مهندسی پزشکی شهرستانی احمد
ادوار انجمن اسلامی دانشجویان آزاداندیش تهران شهسوارزاده شهاب الدین
عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویی علوم و فنون دریایی خرمشهر کارشناسی مدیریت بازرگانی دریایی شیخ امیری شادی
عضو انجمن اسلامی دانشجویان آزادی خواه شهیدبهشتی کارشناسی روانشناسی شیخ زاده عطیه
تهران کارشناسی ارشد علوم سیاسی شیخی مصطفی
عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی رویش دانشجویان - عضو سابق مجمع اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر علم و صنعت کارشناسی ارشد مهندسی مواد و متالوژی شیروانی نیلوفر
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مراغه کارشناسی گیاهپزشکی شیری هادی
دبیر فرهنگی انجمن اسلامی دانشجویان هنر اصفهان کارشناسی شهرسازی صابریان عطیه
عضو اسبق شورای صنفی دانشگاه علم و صنعت تهران کارشناسی ارشد مدیریت IT صادقی سپیده
سردبیر نشریه فرهنگ دانشجو رازی کرمانشاه کارشناسی مهندسی شیمی صادقی صفورا
بوعلی سینا کارشناسی ادبیات فرانسه صادقی عطیه
دبیر انجمن اسلامی مستقل دانشکده توانبخشی علوم پزشکی شیراز کارشناسی فیزیوتراپی صادقی محمدجواد
زنجان کارشناسی زبان و ادبیات فارسی صادقی فرد الهام
دبیر تشکیلات انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام (ره) شهید چمران اهواز جامعه شناسی صالح پور مهدی
شهید چمران اهواز کارشناسی شیمی کاربردی صالحی محمدمهدی
عضو انجمن اسلامی دانشجویان خواجه نصیرالدین طوسی کارشناسی ریاضی کاربردی صالحی مهرنوش
عضو سابق انجمن اسلامی دانشجویان تهران کارشناسی ارشد مکانیک صالحی ساحل
هیئت تحریریه نشریه سحر شهید چمران اهواز کارشناسی ارشد شیمی آلی صبا سیمین
دبیر کمیته علمی انجمن اسلامی دانشجویی شهیدچمران اهواز کارشناسی روانشناسی صبور سحر
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان صنعتی بیرجند مهندسی فناوری اطلاعات صبوری سعید
دبیر انجمن مدیریت فرهنگی هنری دانشگاه علم و فرهنگ علم و فرهنگ کارشناسی مدیریت فرهنگی هنری صحابه تبریزی راضیه
عضو هیئت مؤسس انجمن اسلامی دانشجویان کرمانشاه کارشناسی ارشد مهندسی شیمی صحرایی ساسان
عضو انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه اصفهان - دبیر فرهنگی انجمن اسلامی الغدیر خوراسگان اصفهان کارشناسی عمران صداقت سینا
عضو انجمن اسلامی دانشجویان آزاداندیش علامه طباطبایی کارشناسی تعاون و رفاه اجتماعی صدقی زاده فاطمه
عضو انجمن فرهنگ و سیاست بین المللی امام خمینی(ره) قزوین کارشناسی فلسفه اسلامی صدوقیان پویا
عضو انجمن اسلامی دانشکده فنی تهران کارشناسی برق صرفی محمد
دبیر انجمن فرهنگ و سیاست بین المللی امام خمینی(ره) قزوین کارشناسی مدیریت صنعتی صفاپور حجری نریمان
نماینده سابق مدیران مسئول در کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی دانشگاه تبریز تبریز کارشناسی مکانیک صفاری مهدییار
فعال دانشجویی بوعلی سینا شهرسازی صفانیا محمدعرفان
تهران کارشناسی جامعه شناسی صفایی فر حسین
بیرجند کارشناسی الکترونیک صفائی میلاد
ادوار انجمن اسلامی دانشجویان علوم پزشکی بیرجند پرستاری صفدری مرتضی
فعال دانشجویی علوم پزشکی جهرم کارشناسی پرستاری صفری رضا
دبیر سابق شورای صنفی دانشجویان علم و صنعت کارشناسی مهندسی مواد و متالوژی صفی زاده بهزاد
عضو انجمن اسلامی آرمان دانشجویان علم و صنعت کارشناسی مکانیک صلاح امید
عضو انجمن فرهنگ و سیاست زنجان کارشناسی حقوق صلواتی نیره
عضو انجمن اسلامی دانشجویان آزاداندیش علامه طباطبایی کارشناسی روزنامه نگاری صمدی راد سپهر
عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی هنر اصفهان کارشناسی عکاسی ضیایی عماد
علامه طباطبایی کارشناسی اقتصاد طاعتی سارا
عضو سابق کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی نوشیروانی بابل تهران کارشناسی ارشد علوم شناختی طالبی مهسا
زنجان فارغ التحصیل مهندسی مواد و متالوژی طالبی مجتبی
دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان مراغه شیمی طاهری میثم
عضو انجمن اسلامی دانشجویان هنر کارشناسی صنایع دستی طاهری جو محمد
قعال دانشجویی آزاد رشت کارشناسی مهندسی ژنتیک طرقی امید
دبیر کانون هنرهای تجسمی علم و صنعت کارشناسی مکانیک طلوعی دانیال
تهران جنوب صنایع طهانی امیرمحمد
علم و صنعت کارشناسی کامپیوتر طوافی آیدین
علامه طباطبایی کارشناسی ارشد جامعه شناسی طوسی فرشته
خواجه نصیرالدین طوسی کارشناسی ارشد برق طیرانی حنیف
عضو انجمن اسلامی دانشجویان شیراز فارغ التحصیل صنایع ظریفی محمدامین
شریعتی کارشناسی معماری ظهیری فائزه
عضو انجمن فرهنگ و سیاست شیراز کارشناسی مهندسی مواد و متالوژی عابدی وحید
دبیر شورای صنفی دانشجویان علوم پزشکی همدان شنوایی شتاسی عادلی امیرمحمد
عضو انجمن علمی شریف کارشناسی ارشد مهندسی مواد و متالوژی عاشری آرمین
عضو انجمن اسلامی دانشجویان گرگان کارشناسی ارشد مهندسی کشاورزی عالی مهران
عضو انجمن اسلامی دانشجویان نواندیش فردوسی مشهد کارشناسی اقتصاد عبادتیان علی
علوم پزشکی شیراز عباس نژاد عارف
عضو بسیج دانشجویی زنجان علوم پزشکی عباسی جلال
الزهرا کارشناسی الهیات عباسی نسب عارفه
تهران کارشناسی ارشد عمران عبدالحی علی
امیرکبیر کارشناسی مهندسی پلیمر عبدالملکی امین
فعال دانشجویی تهران کارشناسی ارشد علوم سیاسی عبدالوهابی امید
علوم پزشکی تبریز کارشناسی مدیریت خدمات عبدزاده صبا
دبیر انجمن اسلامی علوم پزشکی یزد علوم پزشکی یزد پزشکی پزشکی عبدی مرتضی
شیراز کارشناسی ارشد سازه عربلو مهرداد
عضو کمیته سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دامغان کارشناسی زیست شناسی سلولی و مولکولی عربلو مریم
مدیرمسئول و سردبیر نشریه خرداد رازی کرمانشاه کارشناسی برق عربی سیدمحمدحسین
عضو هیئت مؤسس انجمن فرهنگ و سیاست رازی کرمانشاه دکتری ریاضی عزتی روزبه
علم و فرهنگ کارشناسی کامپیوتر عزیززاده علیرضا
عضو انجمن فرهنگ و سیاست زنجان کارشناسی مهندسی معدن عزیزی امیرحسین
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان علوم پزشکی کرمانشاه پزشکی پزشکی عزیزی محمدامین
دبیر مجمع اسلامی دانشجویان اصفهان کارشناسی اقتصاد عزیزی صالح
عضو انجمن فرهنگ و سیاست زنجان کارشناسی معماری عسکری طناز
عضو انجمن اسلامی دانشگاه صنعتی شریف شریف کارشناسی مهندسی هوافضا عسگری راد محمد
دبیر کمیته فرهنگی انجمن اسلامی دانشجویان آزاداندیش علامه طباطبایی کارشناسی مترجمی زبان فرانسه عسگری زاده فاطمه
عضو سابق انجمن اسلامی آرمان دانشجویان علم و صنعت کارشناسی مهندسی شیمی عصفوری طنین
عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان ترقی خواه علوم پزشکی همدان پزشکی پزشکی عضنفری وحیدرضا
علم و فرهنگ کارشناسی کامپیوتر عطارباشیان مبینا
عضو انجمن فرهنگ و سیاست بیرجند برق عطایی درگاه نوید
عضو انجمن اسلامی دانشجویان تهران کارشناسی ارشد صنایع عطیفه مرتضی
عضو انجمن فرهنگ و سیاست بیرجند کارشناسی شیمی کاربردی عظیمی ایمان
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه خیام مشهد خیام مشهد جامعه شناسی علمداری سید محمد
تربیت مدرس کارشناسی ارشد علمی حسن
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام(ره) علوم پزشکی زابل کارشناسی علوم آزمایشگاهی علوی امیرطاها
تهران کارشناسی ارشد پژوهشگری اجتماعی علی بخشی امیرحسین
عضو انجمن اسلامی دانشجویان آزاداندیش علامه طباطبایی کارشناسی ارشد ادبیات فارسی علی پور زهرا
شریف کارشناسی مهندسی شیمی علی زاده محدثه
عضو انجمن اسلامی دانشجویی - دبیر انجمن علمی زنجان کارشناسی مدیریت صنعتی علی قنبری شبنم
عضو انجمن فرهنگ و تمدن اسلامی نوشیروانی بابل کارشناسی مهندسی شیمی علی نژاد زکیه
سردبیر نشریه کلک خیال - نایب دبیر انجمن علمی ادبیات بین المللی امام خمینی(ره) قزوین کارشناسی زبان و ادبیات فارسی علی نوری علی
عضو شورای عمومی انجمن اسلامی آرمان دانشجویان علم و صنعت کارشناسی ارشد ماشین‌های ریلی علیان نژاد میلاد
سردبیر نشریه دانشجویی سحر شهیدچمران اهواز کارشناسی ارشد فیزیک علیپور ساناز
عضو انجمن فرهنگ و سیاست زنجان کارشناسی برق علیپور حمید
عضو انجمن فرهنگ و سیاست زنجان کارشناسی مهندسی مواد و متالوژی علیپور امیرحسین
عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام(ره) شهیدچمران اهواز کارشناسی ریاضی علیپور مهسا
عضو شورای عمومی انجمن فرهنگ و سیاست زنجان گیاهپزشکی علیزاده بیتا
علوم پزشکی شیراز کارشناسی ارشد اقتصاد سلامت علیزاده زکریا راضیه
مدیرعامل مؤسسه خیریه دانشجویی "دست یاری به دشتیاری" علامه طباطبایی کارشناسی حسابداری علیمرادی حسین
دبیر روابط عمومی انجمن اسلامی دانشجویان اراک کارشناسی مکانیک بیوسیستم علینوری سمیرا
دبیر تشکیلات انجمن فرهنگ و سیاست زنجان کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی عمارلو سولماز
دبیر سابق رسانه انجمن اسلامی دانشجویان خواجه نصیرالدین طوسی کامپیوتر عمرانی سید محمدحسین
عضو انجمن اسلامی دانشجویان خواجه نصیرالدین طوسی کارشناسی شیمی کاربردی عمو نجف آبادی مریم
عضو انجمن اسلامی دانشجویان آزادی خواه شهیدبهشتی کارشناسی روانشناسی عمومی نادیا
عضو انجمن اسلامی دانشجویان ترقی خواه امیرکبیر کارشناسی مهندسی انرژی عنبری مهدیه
فردوسی مشهد کارشناسی مهندسی مواد و متالوژی عین القضات یزدان
دبیر روابط عمومی انجمن اسلامی دانشجویان آزاداندیش علامه طباطبایی کارشناسی روزنامه نگاری غالبی فرحناز
تهران جامعه شناسی غروبی نرگس
عضو انجمن فرهنگ و سیاست رازی کرمانشاه دکتری غریبی صلاح
عضو انجمن اسلامی دانشجویان آزاداندیش علامه طباطبایی کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی غفاری سینا
تهران کارشناسی ارشد پژوهش های علوم اجتماعی غلام پور امیرحسین
عضو مجمع اسلامی دانشجویان امیرکبیر کارشناسی ارشد بیومکانیک غلام ویسی آلان
فعال سیاسی علوم پزشکی همدان داروسازی غلامحسینی پوریا
عضو انجمن اسلامی آرمان دانشجویان علم و صنعت کارشناسی ماشین‌های ریلی غلامی علی
عضو انجمن فرهنگ و تمدن اسلامی نوشیروانی بابل کارشناسی صنایع غلامی علی اصغر
دبیر اسبق انجمن علمی علوم سیاسی بین المللی امام خمینی(ره) قزوین کارشناسی ارشد علوم سیاسی غلامی رضا
علوم پزشکی تهران داروسازی غلامی فاطمه
شریف کارشناسی مهندسی شیمی غنیمتی علیرضا
شریف کارشناسی مهندسی شیمی غنیمتی علیرضا
عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان شهرکرد کارشناسی مهندسی کشاورزی غیبی پور نگار
تهران کارشناسی حقوق فتحی عارف
ادوار انجمن اسلامی دانشگاه شریف تهران کارشناسی ارشد انسان شناسی فخری ابوالفضل
دبیر کمیته فرهنگی انجمن اسلامی دانشجویان اراک فراهانی فاطمه
دبیر انجمن علوم سیاسی - نایب دبیر کانون قرآن و عترت پیام نور اراک کارشناسی علوم سیاسی فراهانی مهناز
مدیرمسئول نشریه دانشجویی توتیا علوم پزشکی همدان پزشکی پزشکی فراهانی زهرا
قائم مقام سابق انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام (ره) دانشگاه اصفهان امیرکبیر کارشناسی ارشد مهندسی سازه فردوسی احسان
شهید باهنر کرمان کارشناسی ارشد عمران فرشیدخواه طاهر
دبیر سابق انجمن فرهنگ و سیاست زنجان کارشناسی مدیریت فرهادی صالح
کارشناسی ارشد فیزیک فرهادی نعمت الله
شیراز کارشناسی صنایع فرهادی یاسر
عضو انجمن علمی دانشکده ریاضی فردوسی مشهد کارشناسی ریاضی محض فرهمند سینا
دبیر سابق شورای هماهنگی کانون‌های فرهنگی تهران کارشناسی مکانیک فروزان مجتبی
فعال نشریاتی تهران کارشناسی ارشد جامعه شناسی فروزنده وحید
دبیر سابق کانون حکمت دانشگاه شهیدبهشتی کاشان کارشناسی ارشد مکانیک فروغی فر روح الله
عضو کانون های فرهنگی شهیدبهشتی پزشکی پزشکی فرید عرفان
نایب دبیر انجمن اسلامی دانشجویان ترقی خواه علوم پزشکی همدان کارشناسی علوم آزمایشگاهی فریدونی رعنا
خوارزمی کارشناسی علوم اجتماعی فشخورانی احمد
امیرکبیر کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی فقیه حبیبی نوید
فعال سابق دانشجویی علم و صنعت کارشناسی کامپیوتر فلاح حمید
عضو شورای مرکزی انجمن فرهنگ و سیاست دانشجویان شیراز کارشناسی مکانیک ماشین‌ها فلاحی محمدعلی
دانشگاه تهران کارشناسی ارشد حقوق بشر فلاحی مرضیه
فعال در کانون قرآن و عترت علوم پزشکی جهرم کارشناسی بهداشت عمومی فلامرزی فاطمه
نایب دبیر سابق اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی مهندسی مواد مارتین لوتر هاله آلمان کارشناسی ارشد مهندسی مواد و متالوژی فلکی طرازکوهی محمد
آزاد اصفهان مترجمی زبان انگلیسی فهیمی زهرا
عضو انجمن فرهنگ و تمدن اسلامی نوشیروانی بابل کارشناسی مهندسی مواد و متالوژی فومنی میلاد
عضو انجمن فرهنگ و تمدن اسلامی نوشیروانی بابل کارشناسی مکانیک فیاض بخش محمدرضا
سردبیر نشریه دانشجویی گس زنجان کارشناسی برق فیروزی حسن
شریف کارشناسی مهندسی دریا فیروزی حسین
دبیر هیئت مؤسس تشکل فرهنگ و سیاست دانشجویان اسفراین کارشناسی علوم مهندسی فیض محمدرضا
مدیرمسئول نشریه دانشجویی سازوکار امیرکبیر کارشناسی ارشد مکانیک فیض آبادی احسان
دبیر تحریریه پایگاه خبری دانشگاه علامه(عطنا) علامه طباطبایی کارشناسی ارشد علوم ارتباطات قادری ایوب
دبیر اسبق انجمن اسلامی دانشجویان هنر اصفهان کارشناسی مهندسی شهرسازی قاری محمدرضا
مالک اشتر کارشناسی ارشد مهندسی مواد و متالوژی قاسمی آرش
زنجان کارشناسی ارشد برق قائدی مهدی
صنعتی اصفهان کارشناسی مهندسی شیمی قدس محمد
دبیر سابق انجمن اسلامی دانشجویان نواندیش - مدیرمسئول نشریه دانشجویی وقایع اتفاقیه فردوسی مشهد کارشناسی ارشد علوم سیاسی قدیری علی
عضو انجمن فرهنگ و تمدن اسلامی نوشیروانی بابل کارشناسی برق قدیری کامیار
عضو انجمن فرهنگ و تمدن اسلامی نوشیروانی بابل کارشناسی مهندسی نرم افزار قراموسانلو عارف
عضو انجمن فرهنگ و سیاست بین المللی امام خمینی(ره) قزوین حقوق قرایی زهرا
عضو انجمن اسلامی دانشجویان آزادی خواه شهیدبهشتی کارشناسی برق قربانی امیرعلی
عضو کانون فرهنگ و اندیشه سرو هنر اصفهان کارشناسی معماری قصاب شیران احمد
عضو انجمن اسلامی دانشجویان اصفهان کارشناسی برق قضاوی خوراسگانی علیرضا
عضو بسیج دانشجویی تهران کارشناسی ارشد پژوهش علوم اجتماعی قطبی محمدحسین
عضو مجمع اسلامی دانشجویان سمنان کارشناسی مکانیک قلی پور محمدرضا
عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویی زنجان کارشناسی کامپیوتر قلی نژاد نعمت
دبیر سابق انجمن فرهنگ و سیاست بین المللی امام خمینی(ره) قزوین کارشناسی ارشد معماری قلیچ سینا
عضو سابق شورای مرکزی انجمن اسلامی هنر کارشناسی صنایع دستی قنبری مهریار
عضو انجمن فرهنگ و تمدن اسلامی نوشیروانی بابل کارشناسی کامپیوتر قنبری امیرمحمد
عضو اسبق شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشگاه آزاد تهران جنوب امیرکبیر کارشناسی ارشد برق قنبری بهراد
عضو انجمن اسلامی آرمان دانشجویان علم و صنعت کارشناسی مهندسی شیمی قهرمان زاده آیدا
انجمن اسلامی راه امید اصفهان کارشناسی روانشناسی قهرمانی نرگس
دبیر انجمن اسلامی دانشجویی زنجان کارشناسی مدیریت صنعتی قهرمانی مریم
دبیر اسبق انجمن اسلامی دانشجویان خواجه نصیرالدین طوسی کارشناسی برق کاشانی فرهنگ
تهران کارشناسی فلسفه کاظم ستوده امیرعلی
صاحب امتیاز، مدیرمسئول و سردبیر نشریه دانشجویی داد تهران دکتری حقوق جزا و جرم شناسی کامفیروزی محمدعلی
دبیر انجمن فرهنگ و سیاست زنجان مدیریت بازرگانی کامیاب فر حمیدرضا
شهیدبهشتی کارشناسی حقوق کامیاب فر جلال الدین
دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان هنر اصفهان کارشناسی ارشد معماری کاوه مهدی
عضو انجمن اسلامی دانشجویان آزاداندیش علامه طباطبایی کارشناسی مدیریت صنعتی کاوه آهنگر علیرضا
علوم و تحقیقات کارشناسی ارشد علوم اجتماعی کایدی نسیم
عضو انجمن اسلامی رویش دانشجویان - مدیرمسئول نشریه پژواک علم و صنعت کارشناسی صنایع کچوئیان محمدرسول
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان آزاداندیش علامه طباطبایی کارشناسی علوم سیاسی کربلایی محمدی امیرحسین
عضو انجمن فرهنگ و سیاست رازی کرمانشاه کارشناسی معماری کرمی حمیدرضا
اصفهان کارشناسی مهندسی پزشکی کرمی پریسا
بین المللی امام خمینی(ره) قزوین معماری کرمیار عارفه
عضو شورای عمومی انجمن فرهنگ و سیاست زنجان کارشناسی حقوق کریم زاده مرضیه
دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان زنجان کارشناسی صنایع کریم نژاد نیلوفر
عضو انجمن اسلامی دانشجویان آزاداندیش علامه طباطبایی کارشناسی ارشد ارتباطات کریمخان فاطمه
عضو انجمن فرهنگ و سیاست زنجان کریمی امیر
فعال سابق دانشجویی سمنان کارشناسی ارشد شیمی کریمی محمد
صاحب امتیاز، مدیرمسئول و سردبیر تشریه سیاسی تکرار علوم پزشکی ایران پزشکی پزشکی کریمی پناه امیرحسین
نایب دبیر انجمن فرهنگ و سیاست دانشجویان شیراز ارتباط تصویری کریمیان احسان
علامه طباطبایی کارشناسی حقوق کساییان آریا
عضو انجمن اسلامی دانشجویان ترقی خواه امیرکبیر کارشناسی کشاورز ساسان
دبیر سابق شورای صنفی دانشجویان دانشگاه نوشیروانی بابل تهران کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی کلارستاقی نژاد میلاد
عضو مجمع اسلامی دانشجویان سمنان کارشناسی برق کلانی محمدحسین
فعال سابق دانشجویی دانشگاه آزاد کلائی علی
عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های علمی علوم سیاسی ایران خوارزمی کارشناسی علوم سیاسی کلهرودی سیدنوید
دبیر انجمن وفاق و توسعه دانشجویان شیراز کارشناسی علوم سیاسی کمالی اردکانی پدرام
مدیرمسئول و سردبیر گاهنامه مستقل چالش شیراز کارشناسی مدیریت بازرگانی کوچکعلی پوررنجبر افشین
تبریز حقوق کوه کبیری فائزه
دبیر سابق انجمن اسلامی دانشجویی زنجان کارشناسی ترویج و آموزش کشاورزی کوه کمری شهریار
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام(ره) شهید چمران اهواز ژنتیک کیانی رامین
قائم مقام انجمن فرهنگ و تمدن اسلامی نوشیروانی بابل کارشناسی ارشد برق کیانی امیرکسری
فعال نشریاتی کرمانشاه کارشناسی مکانیک کیانی حمید
تبریز کارشناسی ارشد مکاترونیک کیهان پناه محمدصادق
مدیرمسئول، صاحب امتیاز و سردبیر نشریه جوان تفرش کارشناسی عمران گزی آرش
عضو هیئت تحریریه نشریه امروز بوعلی سینا کارشناسی مهندسی مواد و متالوژی گل محمدی مهدی
عضو انجمن فرهنگ و سیاست زنجان کارشناسی معماری گلابی علی
عضو انجمن فرهنگ و سیاست زنجان کارشناسی علوم ورزشی گلپسند امیرحسین
عضو سابق انجمن اسلامی دانشجویان نواندیش دانشگاه فردوسی مشهد تهران کارشناسی ارشد فلسفه گلپور طوسی محمدحسین
تهران حقوق گلچین زاده مجتبی
دبیر اسبق انجمن علمی انسان شناسی - مدیرمسئول و صاحب امتیاز نشریه پداگوژی تهران کارشناسی انسان شناسی گلرخ آریاناز
دبیر سابق تشکل فرهنگ و اندیشه هدی - مدیرمسئول نشریه هدی علوم پزشکی جهرم پزشکی پزشکی گلستان جهرمی عارف
شهیدبهشتی دکتری زبان و ادبیات فرانسه گلستانی زینب
علامه طباطبایی کارشناسی ارشد علوم اجتماعی گنجگلی شراهی آرزو
دبیر کانون مطالعات فرهنگی رازی کرمانشاه کارشناسی مکانیک گودرزی امیرحسین
عضو انجمن فرهنگ وسیاست رازی کرمانشاه کارشناسی مکانیک گودرزی امیرحسین
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده فنی باهنر شیراز کارشناسی عمران گورکانی بابک
آزاد ورامین کارشناسی ارشد حقوق خصوصی گیتی آرا سعید
دامغان کارشناسی فیزیک مهندسی لاری یزدی پوریا
دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان شهید باهنر شیراز کاردانی شهرسازی لطفی مسعود
دبیر سابق کمیسیون آموزشی شورای صنفی دانشجویان علم و صنعت کارشناسی کامپیوتر لطیفی زهرا
عضو انجمن فرهنگ و سیاست زنجان کارشناسی فلسفه مالکی زینب
ولی عصر رفسنجان کارشناسی ارشد فیزیک اتمی و مولکولی مالکی مقدم میلاد
عضو انجمن اسلامی دانشجویان نواندیش فردوسی مشهد کارشناسی ریاضی کاربردی مبشری وجیهه
عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام(ره) علوم پزشکی آبادان کارشناسی پرستاری مجدم میثم
علوم پزشکی هرمزگان کارشناسی ارشد بیوشیمی بالینی محب کیا مصطفی
دبیر سابق دانشکده مکانیک انجمن اسلامی دانشجویان آزادی خواه پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور-شهیدبهشتی کارشناسی مکانیک محبی محمدجواد
عضو انجمن فرهنگ و تمدن اسلامی نوشیروانی بابل کارشناسی مکانیک محدپور صهیب
دبیر فرهنگ اسبق انجمن اسلامی دانشجویان آزادی خواه شهیدبهشتی کارشناسی مکانیک محرابی شبنم
عضو انجمن اسلامی دانشجویان آزاداندیش علامه طباطبایی کارشناسی ارشد مدیریت شهری محزون طاهره
عضو انجمن اسلامی دانشجویان آزاداندیش علامه طباطبایی کارشناسی روزنامه نگاری محسنی سارا
عضو انجمن اسلامی دانشجویان دامغان کارشناسی ریاضیات و کاربردها محسنی ایلیا
سهند کارشناسی مهندسی معدن محمد علی زاده مهدی
عضو انجمن اسلامی دانشگاه علم و فناوری مازندران علم و فناوری مازندران کارشناسی برق محمدزاده مهران
علم و صنعت کارشناسی ارشد مهندسی مواد و متالوژی محمدعلی جواد
عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان خواجه نصیرالدین طوسی کارشناسی عمران محمدی سیدمحمد
قزوین کارشناسی ارشد عمران محمدی محمدرضا
باراجین قزوین کاردانی حسابداری محمدی علیرضا
کرمانشاه کارشناسی مکانیک محمدی ایمان
تهران کارشناسی ارشد علوم سیاسی محمدی مهرداد
عضو انجمن فرهنگ و سیاست زنجان کارشناسی روانشناسی محمدی پرناز
دبیر اسبق مجمع اسلامی دانشجویان دانشگاه شهیدباهنر کرمان علم و صنعت کارشناسی ارشد مکانیک محمدی پدرام
دبیر فرهنگی انجمن اسلامی دانشجویان ایران اسلامی ارومیه زیست شناسی محمدی اصل آرمین
دبیر تشکیلات و نایب دبیر انجمن اسلامی دانشجویی شهید چمران اهواز زمین شناسی محمدیان اردلی معین
ادوار انجمن اسلامی دانشگاه شریف شریف کارشناسی برق محمودی مهتاب
دبیر انجمن علمی مدیریت آزاد شیراز کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی محمودی میلاد
شهید باهنر کرمان کارشناسی ارشد برق محمودی جابر
شهید باهنر کرمان کارشناسی ارشد برق محمودی جابر
عضو سابق انجمن اسلامی دانشجویان تبریز کارشناسی کامپیوتر محمودی محمدرضا
عضو انجمن اسلامی دانشجویان - عضو دانشجویی کمیته ناظر بر نشریات دامغان کارشناسی صنایع مداح صفائی جواد
عضو انجمن اسلامی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران تهران کارشناسی علوم سیاسی مدنی سیدمحمد جواد
دبیر اسبق صنفی انجمن اسلامی دانشگاه شریعتی - عضو انجمن اسلامی آرمان دانشجویان علم و صنعت کارشناسی ارشد برق مرادی نیا زهره
فعال دانشجویی علم و فرهنگ کارشناسی ارشد صنایع مرادیان ندا
ادوار انجمن اسلامی دانشجویی زنجان کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی مرتضایی اصغر
عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران تهران کارشناسی برنامه ریزی اجتماعی مرتضوی سید صدرا
عضو انجمن اسلامی دانشجویان علوم پزشکی زنجان دکتری داروسازی مرکزی رسول
عضو شورای مرکزی کمیته تحقیقات - عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام(ره) علوم پزشکی آبادان کارشناسی پرستاری مریدی معراج
علامه طباطبایی مسافر مجید
عضو انجمن اسلامی دانشجویان آزاداندیش علامه طباطبایی کارشناسی ارشد مدیریت مستوفی محمدجواد
زنجان کارشناسی برق مسعودی امیر
دبیر مرکزی شورای صنفی دانشجویان بندرعباس پزشکی دندان پزشکی مسعودی رضا
دبیر سابق انجمن دانشجویان ایران اسلامی ارومیه کارشناسی ارشد سیستم های قدرت الکتریکی مسعودی فرید
عضو انجمن اسلامی دانشجویان خواجه نصیرالدین طوسی کارشناسی کامپیوتر مسعودی نژاد عظیم
مدیرمسئول گاهنامه وقایع اتفاقیه علوم پزشکی کرمان دکترای عمومی پزشکی مسلمی محمد
عضو شورای عمومی انجمن اسلامی دانشجویان اراک کارشناسی مکانیک بیوسیستم مسلمی فرد حورا
دبیر سابق انجمن اسلامی دانشجویان علوم پزشکی ارومیه پزشکی پزشکی مشعوفی امیر
عضو شورای مرکزی انجمن فرهنگ و تمدن اسلامی نوشیروانی بابل مکانیک مشهدنعمتی علیرضا
عضو انجمن فرهنگ و سیاست بین المللی امام خمینی(ره) قزوین کارشناسی مهندسی آب مشیری البرز
عضو هیئت مؤسس انجمن اسلامی هنر سوره تهران کارشناسی روزنامه نگاری مصطفوی زهرا سادات
عضو انجمن اسلامی دانشجویان ترقی خواه امیرکبیر شریف کارشناسی ارشد عمران مظفری حمید
علم و فرهنگ کارشناسی عمران مظفریان محمدحامد
دبیر کانون اندیشه و مطالعات فرهنگی شیراز کارشناسی فیزیک مظلومیان یاسر
دبیر کمیته آموزش انجمن اسلامی علامه طباطبایی کارشناسی مددکاری اجتماعی معالی سارینا
دبیر اسبق شورای صنفی دانشگاه علم و صنعت امیرکبیر کارشناسی ارشد امنیت اطلاعات معتمدی پدرام
دبیر سابق کمیته سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان ترقی خواه امیرکبیر کارشناسی ارشد نساجی معصوم شاهی غزل
عضو انجمن اسلامی دانشجویان ترقی خواه امیرکبیر کارشناسی ارشد مهندسی پلیمر معطری ماهان
دبیر سیاسی انجمن دانشجویان ایران اسلامی - مدیرمسئول نشریه نگاه ارومیه مهندسی پلیمر معظمی متین
دبیر سابق انجمن علمی فیزیک بوعلی سینا کارشناسی فیزیک معظمی پویا
دبیر اسبق کانون شعر و ادب - عضو انجمن اسلامی آرمان دانشجویان علم و صنعت کارشناسی ارشد مهندسی مواد و متالوژی معقولی گلناز
هیات موسس و عضو اسبق انجمن اسلامی دانشجویان راه امید دانشگاه اصفهان شهید بهشتی کارشناسی ارشد حقوق بشر معین ادینی سیده منصوره
عضو انجمن اسلامی دانشجویان آزاداندیش علامه طباطبایی کارشناسی حقوق مقدسی شبنم
زنجان کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی مقدم زرندی مهشید
عضو انجمن فرهنگ و سیاست زنجان کارشناسی برق ملاکاظمی مهدی
نائب دبیر و دبیر سیاسی سابق انجمن اسلامی دانشجویان شریف کارشناسی ارشد اقتصاد ملانوری محمد
عضو هیئت رئیسه انجمن اسلامی آرمان دانشجویان علم و صنعت کارشناسی مهندسی شیمی ملائیان ملیسا
عضو انجمن اسلامی دانشجویان آزاداندیش علامه طباطبایی کارشناسی روزنامه نگاری ملک پایین فاطمه
دبیر سابق انجمن اسلامی دانشکده علوم اجتماعی تهران کارشناسی ارشد ارتباطات ملک زاهدی عطیه
تهران کارشناسی مکانیک ملک زاهدی محمد
تهران کارشناسی ارشد علوم سیاسی ملکی عباس
عضو انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام(ره) شهید چمران اهواز کارشناسی مهندسی خاک ممبینی عارفه
عضو انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام(ره) شهیدچمران اهواز زیست شناسی سلولی و مولکولی منابی فاطمه
عضو انجمن اسلامی دانشجویان ترقی خواه امیرکبیر کارشناسی صنایع منصوری وحید مهدی
عضو انجمن اسلامی دانشجویان آزادی خواه شهیدبهشتی کارشناسی مکانیک مهاجری کامیار
شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان آزاداندیش علامه طباطبایی کارشناسی مددکاری اجتماعی مهدوی فاطمه
دبیر انجمن اسلامی امید علوم پزشکی سبزوار کارشناسی اتاق عمل مهدوی علی
جانشین مسئول مجموعه فرهنگی عماریاسر - عضو کانون تخصصی مهدویت و کانون فرهنگی و هنری کوثر زنجان کارشناسی برق مهرعلیان علی
عضو انجمن اسلامی آزادی‌خواه شهیدبهشتی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی موذن حسام
ادوار انجمن اسلامی دانشجویان پیشرو تربیت مدرس دکتری برق موذن فرید
هنر سوره تهران کارشناسی روزنامه نگاری موسوی سیده ریحانه
دبیر تشکل اندیشه های آزاد آزاد مرودشت کارشناسی مکانیک موسویان سیدهاشم
عضو انجمن فرهنگ و سیاست زنجان کارشناسی عمران مولایی محمد
عضو انجمن اسلامی دانشجویان آزاداندیش علامه طباطبایی کارشناسی مدیریت صنعتی مولایی رویا
فعالیت در مؤسسه حکمت مطهر کارشناسی ارشد الهیات مولایی مهناز
دبیر فرهنگی انجمن اسلامی دانشجویان علوم پزشکی تبریز کارشناسی مدیریت بهداشت و درمان مولودی کامیار
دبیر شورای صنفی دانشجویان رازی کرمانشاه کارشناسی معماری مویدی سهیل
عضو بسیج دانشجویی تهران کارشناسی علوم اجتماعی میثمی رضا
عضو انجمن فرهنگ و تمدن اسلامی نوشیروانی بابل کارشناسی مکانیک میرحسینی فاطمه
امیرکبیر کارشناسی مهندسی پلیمر میرحسینی ابوالفضل
مدیر مسئول نشریه روز نو - عضو انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی قزوین دکترای عمومی پزشکی میرزازاده مهیار
دبیر انجمن اسلامی آرمان دانشجویان علم و صنعت کارشناسی مهندسی شیمی میرزایی امیرسهیل
دبیر سابق انجمن اسلامی دانشجویان هنر اصفهان کارشناسی شهرسازی میرزایی سمیرا
عضو انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران و علوم پزشکی تهران تهران دکتری مطالعات منطقه ای خاورمیانه و شمال آفریقا میرگلوی بیات میرجواد
عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی علوم پزشکی بیرجند دکترای عمومی دندانپزشکی میرمحرابی فائزه
رازی کرمانشاه کارشناسی عمران میری محمدسعید
عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران تهران کارشناسی برنامه ریزی اجتماعی نادری محدثه
دبیر اسبق انجمن اسلامی دانشجویان علوم پزشکی تبریز پزشکی پزشکی نادری میلاد
دبیر اسبق انجمن علمی مهندسی مواد علم و صنعت کارشناسی مهندسی مواد و متالوژی ناطقی حمیدرضا
مدیرمسئول نشریه دانشجویی پرگار شهیدچمران اهواز کارشناسی ارشد مکانیک ناظری اشکان
عضو انجمن اسلامی دانشجویان آزاداندیش علامه طباطبایی جامعه شناسی نبوی حنانه
عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان شهرکرد نبی زاده داریوش
عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان شهرکرد حقوق نبی زاده داریوش
عضو انجمن اسلامی دانشجویان آزادی خواه شهیدبهشتی کارشناسی برق نجفی احمدرضا
دبیر کمیته زنان انجمن فرهنگ و سیاست بین المللی امام خمینی(ره) قزوین کارشناسی روانشناسی نجفی نسیم
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان ترقی خواه امیرکبیر کارشناسی هوافضا نریمان سینا
عضو انجمن علمی دانشجویی جامعه شناسی تهران کارشناسی ارشد جامعه شناسی نریمانی آرش
عضو انجمن اسلامی دانشجویان اصفهان کارشناسی فیزیک نصر حسین
عضو انجمن فرهنگ و تمدن اسلامی نوشیروانی بابل کارشناسی مهندسی شیمی نصری پور سعید
عضو انجمن فرهنگ و سیاست زنجان کارشناسی مهندسی نرم افزار نصیری مرضیه
عضو تشکل اسلامی سیاسی آفتاب آزاد شیراز کارشناسی برق نصیری علیرضا
صنعتی جندی شاپور کارشناسی مکانیک سیالات نصیری رامین
عضو اسبق شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید عباسپور علم و صنعت کارشناسی ارشد مکانیک نصیری مهدیه
دبیر تشکل اسلامی فرارو صنعتی جندی شاپور کارشناسی مکانیک سیالات نصیری رامین
عضو تشکل اسلامی سیاسی آفتاب آزاد شیراز کارشناسی عمران نظام پور سینا
عضو انجمن اسلامی دانشجویان آزاداندیش علامه طباطبایی نظری حمیدرضا
فعال دانشجویی بوعلی سینا کارشناسی مهندسی مواد و متالوژی نظری آرش
هنر سوره تهران کارشناسی ارشد سینما نظری مصطفی
عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان پیشرو تفرش کارشناسی صنایع نظیفی امیرحسین
دبیر کمیته زنان انجمن اسلامی دانشجویان ترقی خواه امیرکبیر کارشناسی مهندسی پلیمر نعمتی فاطمه
عضو انجمن فرهنگ و سیاست زنجان شیمی کاربردی نعمتی سهیل
عضو شورای صنفی دانشجویان خوارزمی کارشناسی جغرافیا و برنامه ریزی شهری نعمتی زینب
عضو دانشجویی شورای مرکزی ناظر بر نشریات وزارت بهداشت - دبیر انجمن اسلامی دانشکده پرستاری و مامایی علوم پزشکی قزوین - مدیرمسئول نشریه تلنگر علوم پزشکی قزوین کارشناسی پرستاری نعمتی زهرا
دبیر تشکل وحدت اسلامی دانشجویان علوم پزشکی یاسوج پزشکی دندان پزشکی نعیمی روزبه
عضو انجمن اسلامی دانشجویان خواجه نصیرالدین طوسی کارشناسی ریاضیات نفری رقیه
موسس انجمن علمی دانشکده پزشکی - دبیر کمیته تحقیقات دانشجویی علوم پزشکی هرمزگان پزشکی پزشکی نفیسی محمد
عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان هنر اصفهان کارشناسی شهرسازی نکوبهر سارا
عضو انجمن علمی علم و صنعت کارشناسی ارشد مهندسی مواد و متالوژی نوایی سهیل
عضو سابق شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان صنعتی سهند تبریز کارشناسی مکانیک نوبهار عطا
نماینده هیئت موسس انجمن اسلامی دانشجویان هنر سوره تهران نورالدینی سیدمحمد
عضو سابق شورای مرکزی صنعتی تبریز کارشناسی مکانیک نورانی سپیده
عضو انجمن فرهنگ و سیاست زنجان کارشناسی عمران نورایی رضا
عضو سابق شورای مرکزی و دبیر کمیته تشکیلات انجمن فرهنگ و سیاست بین المللی امام خمینی دکتری تاریخ و تمدن ملل اسلامی نورمحمدی نجف آبادی محمد
عضو انجمن اسلامی دانشجویان آزادی خواه شهیدبهشتی کارشناسی عمران نوروزی محمدرضا
دبیر کمیته سیاسی دانشجویان ترقی خواه امیرکبیر کارشناسی برق نوری محمد
عضو انجمن فرهنگ و سیاست زنجان کارشناسی حقوق نوری سمانه
عضو انجمن فرهنگ و سیاست زنجان کارشناسی عمران نوری سینا
رئیس شورای عمومی انجمن اسلامی آرمان دانشجویان علم و صنعت کارشناسی مهندسی مواد و متالورژی نویدمقدم نسیم
علامه طباطبایی کارشناسی ارشد جامعه شناسی نیک آئین فرزاد
تهران کارشناسی ارشد علوم سیاسی نیک نژاد امیر
نائب دبیر سابق انجمن علمی علامه طباطبایی کارشناسی ارشد مدیریت شهری نیکوئیان بابک
عضو انجمن اسلامی دانشجویان تبریز کارشناسی مهندسی مواد و متالورژی هاتف کامیار
عضو انجمن اسلامی آرمان دانشجویان علم و صنعت کارشناسی ارشد مکانیک هاشمی سیدمحمودرضا
عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویی شهیدچمران اهواز کارشناسی شیمی کاربردی هاشمی سیدوصال
فعال نشریاتی تهران کارشناسی هاشمیان سید علی
دبیر شورای صنفی دانشجویان مازندران کارشناسی فیزیک هدایتی حسین
عضو انجمن اسلامی دانشجویان ترقی خواه امیرکبیر کارشناسی ارشد هوش مصنوعی همت پور محمدحسین
دبیر سیاسی انجمن اسلامی پیشرو تربیت مدرس کارشناسی ارشد مکانیک هوایی رضا
زنجان کارشناسی مهندسی صنایع غذایی هوشمند ملیکا
الزهرا کارشناسی حقوق هوشمند عطیه
عضو انجمن فرهنگ و سیاست زنجان کارشناسی برق هیبتی ثمین
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان نواندیش فردوسی مشهد کارشناسی اقتصاد واحدی سینا
عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویی شهیدچمران اهواز کارشناسی فلسفه وحدتی انیس
عضو کانون منتقدین هنرهای نمایشی سوره و انجمن ادبی سوره هنر سوره تهران کارشناسی تئاتر - ادبیات نمایشی وحیدی محمد
مدیرمسئول نشریه دانشجویی رستار شهرکرد کارشناسی زیست شناسی جانوری وفاپور زهرا
عضو انجمن اسلامی دانشجویان علوم پزشکی زنجان کارشناسی پرستاری وقفچی امیر
عضو انجمن اسلامی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران تهران کارشناسی علوم سیاسی وکیلی رضا
تهران کارشناسی ارشد عمران ولی زاده امیرحسین
بوعلی سینا کارشناسی زیست ویس کرمی زهرا
دبیر انجمن اسلامی دانشکده ادبیات، الهیات، معارف،فلسفه و زبان خارجه علامه طباطبایی کارشناسی ارشد فلسفه یاری پژمان
عضو انجمن فرهنگ و سیاست رازی کرمانشاه برق یاری سینا
عضو سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی فردوسی مشهد کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی یاوری مهدیه
عضو شورای صنفی دانشجویان علم و صنعت کارشناسی صنایع یاوری رضا
دبیر انجمن اسلامی فرهنگ و سیاست یاسوج کارشناسی مدیریت بازرگانی یزدانی عارف
عضو انجمن اسلامی دانشجویان هنر سوره تهران کارشناسی گرافیک یوسف زاده فاطمه
دبیر آموزش و نایب دبیر انجمن اسلامی دانشجوان ترقی خواه امیرکبیر کارشناسی ارشد برق یوسفی حسین
دبیر کمیته فرهنگی-ترویجی اتحادیه فیزیک - مدیرمسئول نشریه آراز رازی کرمانشاه کارشناسی ارشد کیهانشناسی-فیزیک یوسفی کژال
عضو انجمن اسلامی آرمان دانشجویان علم و صنعت کارشناسی ارشد مهندسی شیمی یوسفی علیرضا
عضو سابق شورای صنفی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر علم و فرهنگ کارشناسی ارشد پژوهش هنر یوسفی امیر
دبیر اسبق انجمن اسلامی دانشجویان آزاد تهران غرب کارشناسی عمران یوسفی علیرضا


ارسال نظر
پیشنهاد عصر دانشجو
گزارش تصویری