عصر دانشجو

سوگند به عصر که انسانها همه در زیانند، مگر کسانی که ایمان آورده و اعمال صالح انجام داده ‏اند، و یکدیگر را به حق سفارش کرده و یکدیگر را به شکیبایی و استقامت توصیه نموده ‏اند
جمعه, 03 دی 1395 ساعت 13:07

رویش از دانشگاه صنعتی اراک روئید

این روزها تشکل اسلامی رویش، در دانشگاه صنعتی اراک و استان مرکزی، فعالانه در جبهه روشنگری تلاش می نماید. تشکلی که دانشجویان دهه ی هشتاد نهال آن را در فصل سرد زمستان کاشتند و دانشجویان دهه ی نود این نهال سبز را به خوبی رویاندند.

رویش از دانشگاه صنعتی اراک روئید

اغراق نیست اگر در مقطع کنونی، رویش را به عنوان یکی از تاثیرگذارترین نهادهای دانشجویی در سطح دانشگاه و استان نامید. مسئولین وقت دانشگاه و استان (به لطف دولت تدبیر و امید) هم به خوبی از این موضوع مطلع اند.

تشکل رویش در زمینه های سیاسی اجتماعی و فرهنگی با همکاری کانون های فرهنگی و انجمن های علمی، در راستای مهمترین رسالت خود، یعنی آگاهی بخشی و روشنگری می کوشد.

از جمله فعالیت های اخیر تشکل پخش  مستند 3 قسمتی ایران و غرب بوده است. مستندی که روابط ایران و غرب را از زمان دولت مصدق تا احمدی نژاد به تصویر می کشد. در این مستند از افراد مهم و تاثیر گذاری مانند محمد خاتمی ، جیمی کارتر، محمد یزدی و ... مصاحبه می شود.

روند اخذ مجوز این مستند پیچیدگی های خاص خود را داشت. یکی از موارد محل بحث در ارتباط با پخش مستند، مصاحبه با محمد خاتمی ، رئیس دولت اصلاحات بود. در نهایت با پیگیری های اعضای تشکل، موفق به اخذ مجوز شدند.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.