عصر دانشجو

سوگند به عصر که انسانها همه در زیانند، مگر کسانی که ایمان آورده و اعمال صالح انجام داده ‏اند، و یکدیگر را به حق سفارش کرده و یکدیگر را به شکیبایی و استقامت توصیه نموده ‏اند
جمعه, 17 دی 1395 ساعت 19:04

حمله شبانه و پلمپ اتاق انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه خیام مشهد + بیانیه انجمن + تصاویر

شب گذشته عده ای از اعضای یکی از سازمان های دانشجویی دانشگاه خیام مشهد با حمله شبانه به دفتر انجمن اسلامی دانشجویان این دانشگاه نسبت به تخلیه دفتر و تغییر قفل درب اقدام به پلمپ دفتر نمودند.

حمله شبانه و پلمپ اتاق انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه خیام مشهد  + بیانیه انجمن + تصاویر
با توجه به اسناد منتقل شده به عصر دانشجو، شامگاه گذشته، یکی از سازمان های دانشجویی دانشگاه خیام مشهد با حمله به اتاق انجمن اسلامی دانشجویان این دانشگاه، ضمن تخریب و سرقت تمامی اموال متعلق به انجمن اسلامی، عکس ها و پوسترهای متعلق به خود را در کمال بی شرمی در اتاق نصب کرده و با بر جای گذاشتن سندی از خود با مهر تشکل بسیج، نهایت تمامیت خواهی یک تشکل به اصطلاح دانشجویی را به اثبات رساندند. نکته جالبتر آنجاست که حراست این دانشگاه با سکوت و عدم دخالت در جلوگیری از این بی قانونی فاحش، هویت و رسالت کاری خود را زیر سوال برده است.
 
قابل ذکر است انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه خیام از تشکل های بسیار اثر گذار استان خراسان بوده که اقدامات روشنگرانه ای در برابر اقدامات اقتدارگرایانه این منطقه انجام داده است.

در ادامه بیانیه انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه خیام مشهد را در اعتراض به این اقدام می خوانیم و عکس هایی را پیرامون این ماجرا خواهیم دید:

بیانیه انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه خیام  به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

چرا دزد ها شبانه حرکت می کنند ؟

دزد هم دزد های قدیم ! راهزن ها در روز هم به کاروان ها می زدند اینک شب ها هم به کاروان ها زده اند ...

دزدی شاخ و دم ندارد که ! وقتی عده ای بدون مجوز ، با بدویت تمام ، به اتاق انجمن اسلامی دانشگاه خیام حمله می کنند ، شبانه ، وقتی کسی نیست که جلویشان را بگیرد ، وقتی که کاروان در حال استراحت است ، در اتاق را می شکنند ، وارد می شوند ، همه چیز را بر میدارند و به جایش چیز های دیگری می گذارند که با وقاحت تمام بگویند آمدیم دزدی کردیم ، قفل در را عوض می کنند و می روند ، این دزدی نیست پس چه چیزی ست ؟

شب گذشته ، 16 دی ماه 1395 ، عده ای دانشجوی معلوم الحال ، که ننگ است نام دانشجو را با این تعریف خراب کردن ، به اتاق انجمن اسلامی دانشگاه خیام حمله ور شده اند و بدون حضور کسی از اعضای انجمن اسلامی ، که اگر کسی هم بود ، ما اکنون نگران جانش هم بودیم ، در اتاق انجمن اسلامی دانشگاه را شکسته اند و وارد شده اند و تمام اموال شخصی دانشجویان ، و همینطور اموال بیت المال دانشگاه را بر داشته اند و با خود برده اند . موضوع به همین جا ختم نشده است ، آثاری از خود بر روی در و دیوار این اتاق جا گذاشته اند و با برچسب و تهمت ، اتاق را ترک کرده اند که اگر ما آمده ایم دزدی کرده ایم ، حقمان بوده است ... !
از دزد ها بگذریم ، به عده ای از مسئولین بی کفایت و بی بصیرت دانشگاه می رسیم ، که اجازه می دهند ، هر کسی ، جلوی چشمش ، حریم دانشگاه را بشکند ، وارد شود ، دزدی کند و تهمت بزند ... ننگ بر شما باد ... شمایی که گذاشته اید ناموس مردم که در دانشگاه شماست ، دستخوش بازی های بچه گانه ی عده ای معلوم الحال شود ... ننگ بر شما باد که نمی توانید از اموال دانشجویانتان محافظت کنید .

فردا هایی می رسد که باید منتظر تعرض این عده ی معلوم الحال به اتاق ریاست دانشگاه باشیم ... کما اینکه چندی پیش تا دم در اتاق ریاست دانشگاه رفته اند و روی در و دیوارش اعلامیه چسبانده اند ... خطابم با مسئولین دانشگاه است ، اگر امروز جلوی اینگونه بی قانونی ها و بدویت ها را نگیرید ، فردایی که به اتاق شما حمله شد و حریمتان شکسته شد ، والله قسم دیگر دانشجویی نیست که پشتتان بایستد ...

و من الله توفیق


نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.