عصر دانشجو

سوگند به عصر که انسانها همه در زیانند، مگر کسانی که ایمان آورده و اعمال صالح انجام داده ‏اند، و یکدیگر را به حق سفارش کرده و یکدیگر را به شکیبایی و استقامت توصیه نموده ‏اند
دوشنبه, 20 دی 1395 ساعت 04:01

پیام تسلیت تشکل اسلامی رویش دانشگاه صنعتی اراک در پی در گذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی

تشکل اسلامی رویش دانشگاه صنعتی اراک در پی در گذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی پیام تسلیتی صادر نموده است.

پیام تسلیت تشکل اسلامی رویش دانشگاه صنعتی اراک در پی در گذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی

متن این پیام که در اختیار عصر دانشجو قرار گرفته است، به شرح زیر می باشد:

انالله و انا الیه راجعون
آیت الله هاشمی رفسنجانی، رئیس تشخیص مصلحت نظام، عضو مجلس خبرگان، رئیس جمهور اسبق و فرمانده جنگ دار فانی را وداع گفتند. آیت الله هاشمی اصلاح طلب اصول گرایی بودند که با آگاهی از شرایط روز، با مشکلات و مسائل روبه رو می شدند. آیت الله هاشمی قبل از انقلاب تحت شکنجه ساواک و بعد از انقلاب مورد هجمه کینه توزی های دشمن خارجی بودند. اما هیچ کدام به اندازه تهمت های ناروای سال های اخیر آزارشان نداد.  آخرین های هاشمی سرشار از اتفاقات تلخ و شیرین و عجیب و غریب بود. آخرین  سخنرانی در نماز جمعه که خواستار آزادی زندانیان 88 شدند. آخرین کاندیداتوری ایشان در انتخابات خبرگان که نفر اول تهران شدند. اولین و آخرین ردصلاحیت ایشان در انتخابات 92 که در نهایت با تدبیر و درایت ایشان ختم به خیر شد. و اما امروز آخرین روز زندگی ایشان برای ملت دردناک و غیر قابل باور است.
تشکل اسلامی رویش این مصیبت را به ملت شریف ایران علی الخصوص دانشجویان آزادی خواه و همچنین خانواده بزرگ رفسنجانی و مرعشی تسلیت عرض می نماید و از خداوند برای این بزرگ مرد طلب رحمت و مغفرت مسئلت دارد.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.