عصر دانشجو

سوگند به عصر که انسانها همه در زیانند، مگر کسانی که ایمان آورده و اعمال صالح انجام داده ‏اند، و یکدیگر را به حق سفارش کرده و یکدیگر را به شکیبایی و استقامت توصیه نموده ‏اند
چهارشنبه, 06 بهمن 1395 ساعت 08:04

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی سراوان وجود دارد!

پس از انتشار بیانیه 63 تشکل دانشجویی در رابطه با حادثه پلاسکو برخی رسانه ها با انتشار مطالبی سعی نمودند تا اصالت این بیانیه را زیر سوال ببرند. در این راستا عنوان شد جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد سراوان وجود خارجی ندارد.

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی سراوان وجود دارد!

عملکرد یک طرفه رسانه های دانشجویی در پوشش مطالب و اخبار دانشگاه ها، باعث شد تا جهت ایجاد رسانه ای دانشجویی اقدام کنیم. در این مدت همواره سعی نمودیم تا صدای دانشجویانی باشیم که رسانه دیگری ندارند. چندی پیش از این بنا به روال همیشگی بیانیه ای در رابطه با حادثه پلاسکو با امضا 63 تشکل دانشجویی جهت انتشار در اختیار عصر دانشجو قرار گرفت و منتشر شد.
پس از انتشار این بیانیه برخی رسانه ها مدعی شدند که یکی از تشکل های امضا کننده وجود خارجی ندارد، بیانیه اصالت ندارد و...
طبیعتا در انجام اموری و جمع آوری بیانیه هایی با امضای بالا ممکن است ایراداتی پیش آید که می بایست در صورت وجود چنین مسایلی سریعا اصلاح و اطلاع رسانی صورت پذیرد. پس از ادعای مطرح شده در رابطه با بیانیه 63 تشکل دانشجویی از بانیان بیانیه خواهش کردیم که مستندات وجود جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واجد سراوان را در اختیار عصر دانشجو قرار دهند. که در ادامه می آید.
افتتاح دفتر جامعه اسلامي دانشجويان واحد سراوان توسط دكتر كماليان رياست دانشگاه آزاد اسلامي استان سيستان و بلوچستان. اسفند ٩٤

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.