عصر دانشجو

سوگند به عصر که انسانها همه در زیانند، مگر کسانی که ایمان آورده و اعمال صالح انجام داده ‏اند، و یکدیگر را به حق سفارش کرده و یکدیگر را به شکیبایی و استقامت توصیه نموده ‏اند
پنج شنبه, 07 بهمن 1395 ساعت 08:03

ترفیع یا عزل آبرومندانه!

یادداشتی به قلم ایمان دستیار در مورد تغییر مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت و كوتاه آمدن وزير  در مقابل نيروهاي فشار

ترفیع یا عزل آبرومندانه!

متاسفانه بعد از فشار هاي زياد نيروهاي مخالف دولت ، وزارت بهداشت به خواست  ايشان تن داد و دكتر علامه ، نيروي حامي دولت را از سمت مديريت فرهنگي وزارت بهداشت عزل نمود.

دكتر علامه به دليل حمايت از اجراي درست قانون و تلاش جهت استحقاق شعار هاي دولت تدبير و اميد همواره مورد هجوم تركش هاي بي انصافانه ي مخالفين دولت بود تا اينكه باز هم با كوتاه امدن اقاي قاضي زاده ي هاشمي وزير بهداشت و درمان  در مقابل اين فشار ها ، يكي ديگر از نيروهاي حامي دولت در وزارت خانه جايگاه خويش را از دست داد.

دقايقي بعد از خبر عزل دكتر علامه در عصر دانشجو، رسانه های مخالف دولت با تکذیب خبر مذكور از جابه جايي در سمت دكتر علامه و ارتقاء ایشان سخن گفتند و سعي در مثبت نشان دادن اين تغيير نمودند. که حمایت رسانه های مخالف دولت از این امر نشان دهنده حقیقت ماجرا است.

سمت قائم مقام برنامه ريزي و نظارت معاونت فرهنگي و دانشجويي وزارت بهداشت كه علاءالدين علامه به آن منصوب شده اند، ظاهرا جايگاهي ساختگي براي ابرومندانه نشان دادن اين عزل در وزارت بهداشت مي باشد . ظاهرا جناب اقاي وزير  به جاي استقامت در مقابل فشار هاي ناجوانمردانه به دكتر علامه و دفاع از عملكرد مثبت ايشان ،براي كم كردن فشار هاي ناشي از عزل نيروي هم فكر با جريان دولت اين سمت قائم مقامي را در وزارت خانه ي خود اختراع نمودند.

 بازتاب اين تغيير در خبرگزاري هاي مخالف دولت خود به خوبي نشان ميدهد كه نيروهاي فشار تا چه اندازه از اين تغيير خوش حال بوده و نتيجه ي تلاش هاي چندين و چند ماهه ي خود را گرفته اند و اين فعاليت ها را در صفحات مجازي در جهت تغيير سمت نشان دادن اين عزل ، براي  قدر داني از وزير بهداشت دولت تدبير و اميد انجام داده اند، قدر داني از كوتاه امدن از شعار هاي دولت تدبير و اميد و گذشتن از خواست و آرمان هاي مردم در انتخابات و سر نهادن به خواست هاي فرا قانوني و بي انصافانه ي مخالفين دولت. جالب این جاست که برخی رسانه های مخالف دولت از همین حفظ ظاهر هم اجتناب نموده اند و خبر خود را این گونه منتشر نموده اند «بالاخره حسام الدین علامه برکنار شد/ عملکرد علامه مدیرکل فرهنگی پیشین وزارت بهداشت که با گرایشات تند اصلاح طلبی همراه بود همواره مورد انتقاد مسئولین بوده است »

متاسفانه شاهد مي باشيم در وزارت خانه ي بهداشت و درمان دولت تدبير و اميد چندان به شعار هاي دولت اهميت داده نمي شود و خواست گروهي اندك بر ارمان هاي اكثريت مردم ترجيح داده ميشود.

در وزارت خانه ي بهداشت و درمان ، دوستان و ياران دولت تنها مانده اند و كساني كه در بزنگاه هاي تاريخ  وفاداري خود را به جريان اصلاحات و اعتدال نشان داده اند جايگاهي ندارند و اما در مقابل نيروهاي مخالف دولت و حتي مديران دولت بهار همچنان مورد لطف جناب اقاي وزير قرار گرفته و به خواست هاي ايشان بيش از شعار هاي دولت اهميت داده ميشود.

ظاهرا جناب اقاي وزير شعار هاي اقاي روحاني را فراموش كرده اند و به جاي به كارگيريه از افرادي كه بتوانند خواست مردم و دولت را پياده نمايند از مخالفين شعار هاي ٢٤ خرداد ٩٢ استفاده ميكنند تا همچنان در استين دولت مار هاي پايداري و مخالف را پرورش دهند.

بعد از صحبت هاي تاسف بار اقاي قاضي زاده ي هاشمي در خصوص فضاي ساسي در دانشگاه  و فراخواندن مديران به برخورد مقتدرانه عليه دوستان و ياران دولت در دانشگاه ها ، اين بار عزل اقاي دكتر علامه يكي ديگر از همفكران دولت تدبير و اميد ، زنگ خطر را در وزارت بهداشت براي دولت و دوستان ايشان به صدا در اورد.

ظاهرا لازم مي باشد با عملكرد كنوني  وزارت بهداشت و به خصوص اقاي قاضي زاده ي هاشمي وزير بهداشت دولت تدبير و اميد، شعار هاي دولت و خواست مردم بيش از پيش توسط نيرو هاي دولت و همچنين نمايندگان مردم در مجلس شوري اسلامي به ايشان تذكر داده شود تا ايشان متوجه باشند كه براي اجرايي شدن ان شعار ها نياز به افرادي دلسوز مي باشد تا بتوانند خواست مردم را در سمت خويش اجرا نمايند.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.